Moje konto
  • Arkus & Romet Turing (2013) Arkus & Romet Turing (2013)
  • Arkus & Romet Turing (2013) Arkus & Romet Turing (2013)

Arkus & Romet Turing (2013)

0 ofert z 0 sklepów

Producent Arkus & Romet Ilość biegów 1 Przeznaczenie damski Rocznik 2013 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Rowery miejskie i rekreacyjne innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentArkus & Romet
Ilość biegów1
Przeznaczeniedamski
Rocznik2013

Chcesz się więcej ruszać i szukasz zdrowego sposobu na dojeżdżanie do pracy lub szkoły? Rower miejski to znakomity pomysł. Dzięki niemu szybko dotrzesz do pracy lub szkoły, a także zadbasz o swoją kondycję. A wszystko to w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Przeanalizuj charakterystykę roweru Arkus & Romet Turing. Może ułatwi Ci ona podjęcie decyzji i zdecydujesz się na właśnie ten model.

Wskazówki

Najważniejsze w rowerze miejskim jest to, aby był wygodny, praktyczny i bezawaryjny. Jeśli będziesz użytkować go codziennie, pogoda nie zawsze może sprzyjać. Dlatego Twój jednoślad musi być odporny na deszcz, śnieg czy mróz. Po pierwsze, zdecyduj jaki rodzaj roweru miejskiego będzie dla Ciebie najlepszy. Dzielą się one na damski męski i uniwersalny. Nie musisz trzymać się sztywnych reguł, dopasuj go tak, aby było Ci wygodnie. Zasadnicza różnica między damskimi a męskimi rowerami to wysokość i kształt ramy. "Damki" mają ją obniżoną i wygiętą. Rower Arkus & Romet Turing jest modelem damskim. W jeździe na rowerze miejskim ważna jest głównie wygodna. Ważne jest, aby Twoja sylwetka było w naturalnej pozycji na rowerze. Plecy powinny być wyprostowane, ręce wygodnie oparte na kierownicy. Pamiętaj, że stopa ma płasko przylegać do pedału, a noga w kolanie powinna być prosta.

Atrybuty

Rowery miejskie charakteryzują się inną geometrią niż rowery górskie czy trekkingowe. Zapewnia ona wyprostowaną sylwetkę, a także wygodne ułożenie rąk na kierownicy. Dzięki temu, łatwiej jest podczas jazdy obracać się na boki czy do tyłu. Również jazda w niesportowych ubraniach jest wygodniejsza w tym typie rowerów. Wyprostowana sylwetka dodatkowo wspomaga zachowanie równowagi na śliskich nawierzchniach. W rowerach miejskich nacisk kładzie się na wygodę i praktyczność. Dlatego zwróć uwagę na to, czy Twój rower ma wygodne siodełko, a także czy jest odporny na deszcz, śnieg czy mróz. Istotne są również błotniki i chlapacze. Zakup roweru miejskiego z co najmniej kilkoma biegami będzie dobrym pomysłem. Nie jest to bardzo ważna kwestia, jednak mogą one być przydatne. Zwłaszcza, gdy mieszkasz w mieście z różnymi rodzajami podłoża. Jest to tez udogodnieni w przypadku ruszania ze świateł. 1 - tyle biegów jest w rowerze Arkus & Romet Turing.

Dodatki

Dodatki do Twojego roweru miejskiego, mogą jeszcze bardziej uprzyjemnić korzystanie z niego. Ma być on przede wszystkim wygodny i praktyczny, a różne akcesoria Ci w tym pomogą. Dodatkami, które koniecznie musisz mieć w swoim rowerze są błotniki i chlapacze. Uchronią Cię one przed pobrudzeniem butów i spodni. Warto jest mieć też założone osłony na łańcuch oraz tylne koło, które zabezpieczą przed wkręceniem się odzieży w łańcuch bądź szprychy. Lusterko będzie praktycznym dodatkiem, który ułatwi Ci kontrole tego co jest za Tobą. Bagażnik i koszyk to praktyczne dodatki, które uprzyjemnią jazdę na rowerze miejskim i pomogą np. w zakupach. Te dwa elementy można nawet tak dopasować, aby rower zyskał nowego charakteru lub żeby uwydatnić jego unikalny styl. Dzwonek również może się przydać, zwłaszcza gdy będzie trzeba ostrzec współuczestników ścieżki o ewentualnej kolizji. Stopka umożliwi Ci postawienie roweru w dowolnym miejscu. Nie zapomnij o zabezpieczeniu przed kradzieżą. Miej zawsze przy sobie kłódkę szaklową w kształcie litery "U", czyli tzw. U-lock, dzięki której przypniesz swój rower, gdy np. wejdziesz do sklepu.

Podsumowanie

Zastanów się jaką kwotę możesz przeznaczyć na zakup roweru, a także jak często planujesz nim jeździć. Do sporadycznej jazdy możesz kupić tańsze modele już za ok. 500 zł. Jednak jeśli ma być to Twój codzienny środek transportu to lepiej trochę dołożyć i kupić markowy, sprawdzony sprzęt, który będzie bardziej odporny na rożne warunki pogodowe. Rower miejski to przede wszystkim wygoda i użyteczność. Przyjrzyj się modelowi Turing firmy Arkus & Romet i przekonaj się, że jest to sprzęt dla Ciebie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też