Moje konto
  • Kross Flex 2.0 (2013) Kross Flex 2.0 (2013)
  • Kross Flex 2.0 (2013) Kross Flex 2.0 (2013)

Kross Flex 2.0 (2013)

0 ofert z 0 sklepów

Producent Kross Ilość biegów 6 Przeznaczenie uniwersalny Rocznik 2013 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentKross
Ilość biegów6
Przeznaczenieuniwersalny
Rocznik2013

Lubisz dbać nie tylko o swoje zdrowie i kondycję, ale także o środowisko naturalne? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. Rower miejski sprawdzi się znakomicie, aby szybko dotrzeć do pracy lub szkoły czy sklepu. Poza tym, zadbasz o swoja kondycję. Nie wiesz jaki model wybrać? Przeanalizuj cechy roweru Kross Flex 2.0, a może właśnie to on stanie się Twoim towarzyszem w codziennych podróżach.

Wskazówki

Idealny rower miejski powinien być przede wszystkim wygodny, praktyczny i bezawaryjny. Pogoda może być różna, a sprzęt ten jest przeznaczony do codziennej jazdy, dlatego musi być odporny na deszcz, śnieg czy mróz. Najpierw musisz podjąć prostą decyzje odnośnie wyboru typu roweru (według kształtu ramy). Mianowicie jest to: damski, męski czy uniwersalny. Nie trzeba trzymać się żelaznych reguł. Wybierz taki, jaki będzie Ci najbardziej odpowiadał. Główna różnicą między nimi jest ułożenie ramy. Tzw. "damki" mają ją wygiętą i obniżoną. Sprzęt Flex 2.0 producenta Kross to rower uniwersalny. Jazda rowerem miejskim powinna być przede wszystkim wygodna. Jest to sprzęt rekreacyjny i powinien być przystosowany do komfortowej jazdy przez dłuższy czas. Sylwetka musi być w naturalnej, wyprostowanej pozycji, kierownica ma być tak ustawiona, aby ręce nie zaczęły Cię boleć po kilkunastu minutach. Zwróć też uwagę na wysokość siodełka - Twoja stopa powinna dotykać płasko pedału, gdy on znajduje się w najniższej pozycji, a noga w kolanie wyprostowana.

Atrybuty

Geometria w rowerach miejskich różni się od tych w innych rodzajach. Charakteryzuje się ona tym, że nasza sylwetka jest wyprostowana, a ręce wygodnie oparte o kierownicę. Dzięki temu, łatwiej jest spoglądać w tył i na boki, co zwiększa bezpieczeństwo. Do tego na tym rodzaju roweru, wygodniej jeździ się w niesportowych ubraniach. Będąc wyprostowanym, łatwiej jest zachować stabilność na śliskiej nawierzchni. Wygoda i praktyczność to najważniejsze aspekty rowerów miejskich. Zadbaj by Twój "mieszczuch" miał wygodne siodełko, był odporny na zmienne warunki pogodowe oraz posiadał błotniki i chlapacze. Występowanie w rowerze miejskim co najmniej kilku biegów może być użyteczne. Nie jest to aż tak istotna kwestia, aczkolwiek w mieście tez występują rozmaite podłoża czy pagórki, więc zmiana biegów może znacząco ułatwiać jazdę. 6 - to ilość biegów, które umieszczono w rowerze Kross Flex 2.0.

Dodatki

Dodatki mogą zwiększyć użyteczność roweru miejskiego. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że powinien być on przede wszystkim praktyczny i wygodny. Błotniki i chlapacze obowiązkowo musisz mieć w swoim rowerze miejskim. Uchronią Cię one przed zachlapaniem w drodze do pracy czy szkoły. Musem jest też posiadanie osłony na łańcuch, a także na tylne koło. Dzięki temu nie wkręcisz sobie odzieży w łańcuch lub szprychy. Lusterko może się okazać nie tylko przydatne, aby kontrolować sytuację z tylu, będzie to także świetne uzupełnienie stylu Twojego jednośladu. Każdy praktyczny rower miejski powinien mieć bagażnik oraz koszyk. Możesz nawet te elementy ulepszyć tak, aby pasowały do charakteru Twojego roweru. Dobrze jest posiadać dzwonek, którym w razie ewentualnej kolizji ostrzeżemy innych uczestników drogi. Dzięki stopce, ustawisz rower praktycznie w każdym miejscu. Pamiętaj także, aby wraz z rowerem kupić sobie kłódkę szaklową w kształcie litery "U", czyli tzw. U-lock. Zabezpieczy on Twój jednoślad przez kradzieżą, gdy Ty zostawisz rower np. przed sklepem.

Podsumowanie

Przed zakupem roweru miejskiego przemyśl jaką kwotę możesz na niego wydać oraz jak często zamierzasz go używać, codziennie czy tylko sporadycznie. Najtańszy miejski jednoślad możesz kupić już za około 500 zł. Jednak jeśli ma być to Twój codzienny środek transportu do pracy czy szkoły, lepiej zainwestować w droższy, markowy sprzęt. Będzie on bardziej odporny na zużywanie, zwłaszcza, że nie zawsze będziesz jeździć w ładnej pogodzie. Przesiądź się na rower miejski Kross Flex 2.0 i ciesz się tym wygodnym i praktycznym sprzętem.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też