Menu

Arkus & Romet Wagant 2.0 (2016) ROMET 2016 WAGANT 2 i GAZELA 2 (-30%)

Cechy produktu

  • Producent Arkus & Romet 
  • Przeznaczenie męski 
  • Rocznik 2016 

Opis

Od lat modne Waganty i Gazele przygotowane w wersji na rok 2016 wnoszą nie tylko wszechstronność i komfort, ale też nowy zarys ram, malowanie i użyte technologie. Wszystkie ramy w tym sezonie otrzymały świeże geometrie, zoptymalizowane pod kątem komfortowej jazdy. Do wyboru mamy rozmaite warianty wyposażenia, dopasowane do potrzeb użytkowników. Obok zaawansowanych, wyekwipowanych w hamulce tarczowe i amortyzatory, w linii posiadają swoje miejsce i tradycyjne, ze sprawdzonymi hamulcami współpracującymi z obręczami. Dobraliśmy ich części pod kątem wytrzymałości, nie zapominając o wygodzie podróżowania, szczegóły podnoszące komfort życia w podróży, jak dostosowywane wsporniki kierownicy i żelowe siodła. Nasze rowery trekkingowe nadają się do każdego typu turystyki, kilkugodzinnej wyprawy, jak i wielomiesięcznej podróży życia.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.