Menu

BH Fitness SB2.0

Cechy produktu

 • Producent BH Fitness 
 • Maksymalna waga użytkownika 115 kg
 • System hamowania mechaniczny 
 • Waga urządzenia 46 kg
 • Waga koła zamachowego 20 kg
 • Rodzaj spinning 

Opis

Wysportowana sylwetka, idealna kondycja i lepsze samopoczucie. Dołącz do energicznych!

niezawodny rower spinningowy SB 2.2 umożliwi Ci regularne treningi bez konieczności wychodzenia z domu. Nie musisz tracić czasu na wyjścia do fitness klubu. Starczy, iż wskoczysz w komfortowe ciuchy i już możesz rozpoczynać ćwiczenia. A ten sprzęt kryje w sobie naprawdę duże możliwości…

Rowerek SB 2.2 wspaniale pasuje do stosowania domowego. Jak na sprzęt tego typu nie zajmuje zbyt dużo miejsca w mieszkaniu, a poza tym pracuje w wyciszony sposób (zapewnia to zastosowanie progresywnego pasa napędowego Poly-V). Precyzja wykonania i skrupulatne dostosowanie każdego elementu zapewniają płynność i rytmiczność – konieczne w aktywnej, dynamicznej jeździe.

Rower spinningowy marki BH Fitness umożliwi Ci energiczny trening kolarski w zaciszu Twojego mieszkania. To wspaniały sprzęt do uprawiania jednej z najnowszych form fitness, jaką jest spinning.

Czym różni się rower spinningowy od tradycyjnego?

Na rowerku spinningowym jeździsz w różnorodnych pozycjach, wykonując najróżniejsze pod względem dynamiczności i zaangażowania mięśni ruchy. Trening na takim rowerku jest znacznie bardziej urozmaicony. Jeżdżąc w rytm muzyki, możesz uprawiać tak zwany aerobic na rowerze!

Rower spinningowy SB 2.2 różni się od zwykłych rowerków treningowych także budową. Posiada specjalnie wyprofilowaną i niezwykle zrównoważoną ramę, a także kierownicę, która umożliwia zróżnicowanego rodzaju chwyty. Dzięki temu możesz wydajnie i ekspresowo zmieniać pozycję w trakcie jazdy i różnicować ułożenie rąk optymalnie do realizowanych ćwiczeń. Ponadto kierownicę możesz regulować w pionie i w poziomie, co pozwala Ci dopasować ją do Twojego wzrostu.

Stabilność i trwałość konstrukcji, a także bezusterkowy mechanizm hamowania sprawiają, iż na rowerku SB 2.2 czujesz się bezpiecznie podczas każdej minuty treningu. Pewność każdego ruchu zapewniają Ci wygodne pedały z noskami, poprawnie utrzymujące stopy w czasie aktywnej jazdy. Model ten ma także przycisk prędkiego zatrzymania, za pomocą którego w momentalny i bezpieczny sposób zatrzymasz urządzenie w razie zapotrzebowania.

na dodatek przez cały czas zachowujesz kontrolę nad ćwiczeniami. Gwarantuje Ci to komputer z czytelnym wyświetlaczem, ukazujący najważniejsze informacje o przebiegu jazdy. Dzięki nim możesz precyzyjnie analizować postępy ćwiczeń i planować sesje treningowe, wprowadzając konieczne modyfikacje.

Podstawowe dane:

 • system oporu: mechaniczny
 • koło zamachowe: 20 kg
 • ekran:
  • RPM, prędkość, kalorie, d

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.