Menu

HMS M2005

Cechy produktu

  • Producent HMS 
  • System hamowania magnetyczny 
  • Waga urządzenia 35 kg
  • Waga koła zamachowego 6 kg

Opis

Rowerek magnetyczny M2005 HMS to lubiany sprzęt fitness, który świetnie sprawdzi się w trakcie treningu w domu. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Jazda na rowerku stacjonarnym jest niczym innym jak treningiem cardio, czyli treningiem wytrzymałościowym posiadającym na celu poprawę wydolności serca. Posiada 8-stopniową regulację oporu, dzięki czemu możemy przystosować trening do każdego poziomu innowacyjnia. Użyteczny oraz innowacyjny komputer zlicza i pokazuje wszystkie najważniejsze atrybuty treningu. Dostosowywane siodełko, czywygodne pedały z dostosowywanymi paskami są kolejnymi atutami tej nad wyraz udanej konstrukcji.Rowerek M2005 HMS to uniwersalny sprzęt, który dzięki niewielkim rozmiarom i wadze, wynajdzie swoje miejsce nawet na drobnej przestrzeni.SpecyfikacjaKolor: biały wariant: pionowy Klasa użytkowania: H rodzaj oporu: magnetyczny wewnętrzny wariant regulacji oporu: manualny ilość poziomów regulacji oporu: 8 Waga koła zamachowego (kg): 6 Płaszczyzna regulacji siodełka: w pionie Od siodełka do pedałów (mm): 600-900 Od siodełka do ziemi (mm): 710-1010 Sposób regulacji wysokości siodełka: skokowo (7 poziomów) Płaszczyzna regulacji kierownicy: w poziomie Sposób regulacji kierownicy: płynnie przez pochylenie Komputer (pomiar):czas: tak dystans: tak szybkość: tak puls: tak kalorie: tak wymiary wyświetlacza (mm): 70 x 42 Wyposażenie uzupełniające:sensory do pomiaru pulsu: tak stopki poziomujące: tak rolki albo kółka transportowe: tak Zasilanie: 2 x AAA rozmiary rowerka (rozłożony):długość (mm): 860 szerokość (mm): 540 wysokość (mm): 1310 Komputer (funkcje):SCAN: tak Maksymalna waga użytkownika (kg): 120 Waga artykułu: 25 kg UwagiNie dedykowany do wykorzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.