Menu

HMS M5812i

Cechy produktu

  • Producent HMS 
  • Maksymalna waga użytkownika 150 kg
  • System hamowania magnetyczny 
  • Waga urządzenia 40 kg
  • Waga koła zamachowego 9 kg

Opis

Dlaczego to doskonały wybór?M5812i to rower magnetyczny z nowej serii produktów do której należą także orbitrek i rower poziomy. Jet połączeniem wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

Jazda na rowerku stacjonarnym jest niczym innym jak treningiem cardio, czyli treningiem wytrzymałościowym mającym na celu poprawę wydolności serca. Można pokusić się o stwierdzenie, że taka forma treningu jest jedną z najprostszych i najszczególniej bezpiecznych z grupy zajęć cardio.przejrzyj najnowsze technologie!Rowerek magnetyczny został wyekwipowany w nowoczesny komputer z możliwością podłączenia telefonu albo tabletu działającym w systemie Android albo iOS.

dzięki temu użytkownik uzyskuje dostęp do bezpłatnej aplikacji Fit Hi Way. To nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem poprawnie znanych iConsole+, iBiking oraz iRuning, co oznacza, iż jest kompatybilna z różnorodnymi urządzeniami (bieżna, rowerek, orbitrek).

Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do całej historii swoich treningów, może dzielić się swoimi osiągnięciami z innymi użytkownikami za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter).Dbaj o siebie z wygodą!W najnowszej aplikacji nie mogło także zabraknąć możliwości ustawienia dowolnej trasy na świecie - w połączeniu z Google Maps.

W zależności od terenu (na trasie, którą wybraliśmy), aplikacja samoczynnie zmienia poziom obciążenia. Ponadto użytkownik ma do dyspozycji wielki komputerek z wyświetlaczem LCD. Dzięki niemu możemy samodzielnie ustawić czas treningu czy obciążenie.

Urządzenie dodatkowo 12 programów treningowych, które w znakomity sposób pokierują naszymi ćwiczeniami. Dzięki dotykowym sensorom możemy na bieżąco obserwować nasz puls.sprawdź funkcjonalność!Na wyświetlaczu w trakcie treningu odnajdziemy najbardziej użyteczne i przydatne informacje, takie jak: scan, czas, prędkość, dystans, puls, kalorie, body fat.

produkt ma także funkcje recovery. M5812i to mocna, jednostajna kompozycja. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie. Dzięki uchwytowi na urządzenie przenośne i bidon, wszystko czego potrzebujemy do treningu, będziemy mieli pod ręka.

M5812i to najlepszy dobór dla osób, które preferują trening cardio na rowerze.Co w sobie mam?rozmiary: 109 x 56 x 149 cmZakres obciążenia: 1-32Waga koła zamachowego: 9 kgRegulacja oporu: samoczynnaOpór: magnetyczny wewnętrznyRegulacja siodełka: pionowo, poziomoRegulacja kąta nachylenia kierownicyZasilanie: sieciowe 230VUchwyt na urządzenie mobilneUchwyt na bidonKółka transportoweStopki poziomująceWaga artykułu: 40 kgMaksymalna waga użytkownika: 150 kgFunkcje: ekran: LCD Obsługa darmowej aplikacji Fit Hi Way Scan Czas prędkość Dystans Puls Kalorie Recovery Body Fat Bluetooth HRC12 programów treningowych Łączna liczba programów: 19Nie asygnowany do wykorzystania komercyjnegoGwarancja 24 miesiąceOk!...

Proszę wysłać!...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.