Menu

HMS M5812i

Cechy produktu

  • Producent HMS 
  • Maksymalna waga użytkownika 150 kg
  • System hamowania magnetyczny 
  • Waga urządzenia 40 kg
  • Waga koła zamachowego 9 kg

Opis

M5812i to rower magnetyczny z nowej kolekcji produktów do której należą także orbitrek i rower poziomy. Jet połączeniem wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu. Jazda na rowerku stacjonarnym jest niczym innym jak treningiem cardio, czyli treningiem wytrzymałościowym mającym na celu poprawę wydolności serca. Można pokusić się o stwierdzenie, iż taka forma treningu jest jedną z najprostszych i najbardziej bezpiecznych z grupy zajęć cardio.Rowerek magnetyczny został wyposażony w progresywny komputer z możliwością podłączenia telefonu albo tabletu działającym w systemie Android albo iOS. Dzięki czemu użytkownik uzyskuje dostęp do darmowej aplikacji Fit Hi Way. To nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem poprawnie znanych iConsole+, iBiking i iRuning, co oznacza, iż jest kompatybilna z rozmaitymi urządzeniami (bieżna, rowerek, orbitrek). Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do całej historii swoich treningów, może dzielić się swoimi osiągnięciami z innymi użytkownikami za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter). W najnowszej aplikacji nie mogło ponadto zabraknąć możliwości ustawienia dowolnej trasy na świecie – w połączeniu z Google Maps.na dodatek użytkownik ma do dyspozycji szeroki komputerek z wyświetlaczem LCD. Dzięki niemu możemy samodzielnie ustawić czas treningu czy obciążenie. Urządzenie także 12 programów treningowych, które w nadzwyczajny sposób pokierują naszymi ćwiczeniami. Dzięki dotykowym sensorom możemy na bieżąco kontrolować nasz puls. Na wyświetlaczu w trakcie treningu wyszukamy najszczególniej poręczne i przydatne dane, takie jak: scan, czas, szybkość, dystans, puls, kalorie, body fat. Produkt posiada także funkcje recovery.M5812i to potężna, zrównoważona budowa. Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie. Dzięki uchwytowi na urządzenie przenośne i bidon, wszystko czego potrzebujemy do treningu, będziemy mieli pod ręka.M5812i to najkorzystniejszy wybór dla osób, które preferują trening cardio na rowerze.Specyfikacja: rozmiary: 109 x 56 x 149 cm Zakres obciążenia: 1-32 Waga koła zamachowego: 9 kg Regulacja oporu: samoczynna Opór: magnetyczny wewnętrzny Regulacja siodełka: pionowo, poziomo Regulacja kąta nachylenia kierownicy Zasilanie: sieciowe 230V Uchwyt na urządzenie przenośne Uchwyt na bidon Kółka transportowe Stopki poziomujące Waga produktu: 40 kg Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Funkcje: ekran: LCD Obsługa darmowej aplikacji Fit Hi Way Scan Czas szybkość Dystans Puls Kalorie Recovery Body Fat Bluetooth HRC 12 programów treningowych Łączna ilość programów: 19;Uwagi:;; Nie asygnowany do korzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące;

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.