Menu

HMS R5814i

Cechy produktu

  • Producent HMS 
  • Maksymalna waga użytkownika 150 kg
  • System hamowania magnetyczny 
  • Waga urządzenia 52 kg
  • Waga koła zamachowego 9 kg
  • Rodzaj poziomy 

Opis

Dlaczego ten sprzęt?R5814i to rower poziomy z nowej linii produktów do której należą także orbitrek i rower tradycyjny. Jest połączeniem wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Dzięki systemowi oporu magnetycznego, ćwiczenia są ciche, a tym samym nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.

Rower stopnie nie obciąża nadmiernie kręgosłupa jak może się dziać w przypadku tradycyjnego rowerka. Jest więc perfekcyjnym rozwiązaniem dla ludzi mających problemy z bólem kręgosłupa, jednak chcących wciąż dbać o dobra formę i wykonać trening.przejrzyj najnowsze technologie!Rowerek poziomy został zaopatrzony w postępowy komputer z możliwością podłączenia telefonu albo tabletu działającym w systemie Android albo iOS.

dzięki temu użytkownik uzyskuje dostęp do bezpłatnej aplikacji Fit Hi Way. To nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem poprawnie znanych iConsole+, iBiking oraz iRuning, co oznacza, iż jest kompatybilna z przeróżnymi urządzeniami (bieżna, rowerek, orbitrek).

Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do całej historii swoich treningów, może dzielić się swoimi osiągnięciami z innymi użytkownikami za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter). W najnowszej aplikacji nie mogło dodatkowo zabraknąć możliwości ustawienia dowolnej trasy na świecie - w połączeniu z Google Maps.sprawdź funkcjonalność!na dodatek użytkownik ma do dyspozycji pokaźny komputerek z wyświetlaczem LCD.

Dzięki niemu możemy samodzielnie ustawić czas treningu czy obciążenie. Urządzenie ponadto 12 programów treningowych, które w genialny sposób pokierują naszymi ćwiczeniami. Dzięki dotykowym sensorom możemy na bieżąco nadzorować nasz puls.

Na wyświetlaczu podczas treningu wynajdziemy najszczególniej użyteczne i przydatne informacje, takie jak: scan, czas, prędkość, dystans, puls, kalorie, body fat. Artykuł ma także funkcje recovery. R5814i to konkretna, stabilna budowa.

Stopki poziomujące pomogą równo ustawić sprzęt, a zamontowane kółka transportowe ułatwią jego przemieszczanie. Dzięki uchwytowi na urządzenie przenośne i bidon, wszystko czego potrzebujemy do treningu, będziemy mieli pod ręka.

R5814i to najkorzystniejszy dobór dla osób, które preferują trening cardio a jednocześnie nie chcą obciążać swych stawów.Co w sobie mam?rozmiary: 154,5 x 61 x 70,5 cmZakres obciążenia: 1-32Waga koła zamachowego: 9 kgRegulacja oporu: automatycznaOpór: magnetyczny wewnętrznyRegulacja siodełka: poziomoRegulacja kąta nachylenia kierownicyZasilanie: sieciowe 230VUchwyt na urządzenie mobilneKółka transportoweStopki poziomująceWaga artykułu: 52,5 kgMaksymalna waga użytkownika: 150 kgFunkcje: wyświetlacz: LCD Obsługa darmowej aplikacji Fit Hi Way Scan Czas szybkość Dystans Puls Kalorie Recovery Body Fat Bluetooth HRCŁączna ilość programów treningowych: 19Nie dedykowany do korzystania komercyjnegoGwarancja 24 miesiąceŚwietne...

Zamawiam!...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.