Menu

Horizon Paros Pro

Cechy produktu

  • Producent Horizon 
  • Maksymalna waga użytkownika 136 kg
  • System hamowania magnetyczny 
  • Waga urządzenia 31 kg
  • Waga koła zamachowego 7 kg

Opis

Rower treningowy Horizon Paros Pro S w czarnym wydaniu specjalnym Rower treningowy Horizon Paros Pro S jest niewielkich wymiarów i świetnie pasuje do treningu w domu. Zajmując niewiele miejsca ten ujmujący trenażer rowerowy nadzwyczajnie wkomponowuje się w Państwa mieszkanie. Koło zamachowe o wadze 7 kg roweru treningowego Paros Pro S producenta Horizon zapewnia płynność ruchu. Opór produkowany jest przez elektronicznie sterowany system oporu magnetycznego i można go regulować w 16-stopniowej skali. Wartość docelową mocy można ustawiać w zakresie 25-350 W co 5 wat. Model Paros Pro marki Horizon Fitness napędzany jest przez pas Poly-V, który pracuje cicho i nie wymaga konserwacji. Rower treningowy Horizon Paros Pro S - Konsola i programy treningowe Komputer treningowy modelu Paros Pro dysponuje podświetlanym dwubarwnie wyświetlaczem LCD. Wśród 16 programów treningowych w ergometrze firmy Horizon znajdą Państwo następujace warianty: Tryb ręczny 12 programów zainstalowanych przez producenta Program sterowany tętnem Program użytkownika Program sterowany Wat Oprócz wymienionych funkcjonalności Rower treningowy Horizon Paros Pro S oferuje Państwu także możliwość pomiaru tkanki tłuszczowej i pulsu w fazie odpoczynku z oceną Państwa poziomu produktywności. Pomiar pulsu za pomocą czujkaów dotykowych i opcjonalnego pasa napiersiowego zezwala na monitorowanie ćwiczeń i pomaga Państwu odbywać planowy i efektywny trening. > Ergometr Paros Pro producenta Horizon dla początkujących i sportowców rekreacyjnych > Siodełko comfort i kierownica ergo > Trzyczęściowa, chromowana korba pedałów > Podświetlany wyświetlacz LCD > Pomiar tkanki tłuszczowej i pulsu w fazie odpoczynku

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.