Menu

inSPORTline Gemini B200

Cechy produktu

 • Producent inSPORTline 
 • System hamowania magnetyczny 
 • Waga urządzenia 54 kg
 • Waga koła zamachowego 8 kg

Opis

mistrzowski rower treningowy inSPORTline Gemini B200 z generatorem energii do klubu

Rower treningowy inSPORTline Gemini B200 to profesjonalny trenażer, dedykowany do wszystkich typów komercyjnych siłowni. Wytrzymała konstrukcja o nośności 140 kg akcentuje się wysoką stabilnością. Regulacja obciążenia jest w pełni elektroniczna. Rower dysponuje 26 programami, wśród których wynajdziemy 12programów predefiniowanych, 4 programy użytkownika, program HRC, program WATT, program Recovery oraz program manualny, który umożliwia dobranie parametrów treningu do jednostkowych potrzeb ćwiczącego. Rower inSPORTline Gemini B200 jest wyposażony w czytelny wyświetlacz, który wskazuje wszelkie istotne informacje, takie jak: ilość spalonych kalorii, prędkość, ilość obrotów na minutę, czas, dystans, moc, sprawność (WATT) i poziom obciążenia. W tylnej części komputera znajduje się wejście USB, dwa wejścia audio do odtwarzania muzyki w słuchawkach i głośnik. Wysoki komfort wykorzystywania gwarantują: komfortowe, dostosowywane siodełko, uchwyty wspierające z wbudowanymi czujnikami tętna i regulacją, stojak na tablet i uchwyt na butelkę. Dopełniające mocne strony modelu to kółka transportowe upraszczające przemieszczanie sprzętu i system kompensujący nierówności podłogi.

Rower treningowy inSPORTline Gemini B200 jest wyposażony we własny generator energii z akumulatorem, dzięki temu nie wymaga podłączenia do źródła zasilania elektrycznego. Energia jest generowana w trakcie ćwiczeń. Jedną z zalet takiego generatora jest eliminacja uciążliwej plątaniny kabli, równocześnie zasilających, jak i przedłużających. Ponadto, generator oszczędza energię - jest przyjazny dla środowiska. Baterii nie wolno pozostawiać w stanie rozładowanym na dłużej aniżeli 30 dni. Generator należy ładować co najmniej raz w miesiącu. Ładowanie akumulatora do pełnej obszerności trwa 6 godzin.


Kluczowe parametry:

 • profesjonalny rower
 • Własny generator prądu
 • mocna budowa
 • bezawaryjny, magnetyczny układ hamulcowy
 • Czytelny i instynktowny wyświetlacz LED
 • użyteczne siodełko
 • Niski opór początkowy
 • Komputer wyświetla: czas, szybkość, liczba spalonych kalorii, liczba obrotów na minutę (RPM), dystans, moc (W), poziom obciążenia, tętno


Opis technologiczny:

towar
Kod producenta
16662
EAN
8596084066626
dane podstawowe
Przeznaczenie
Komercyjne
typ
Pionowe
System hamowania
Magnetyczny
Waga koła zamachowego [kg]
8.1
Nośność [kg]
140
Waga [kg]
54
Wyposażenie
Komputer
Nawiewy
Podstawka pod urządzenie przenośne
System pomiaru tętna
Uchwyt na bidon
wyświetlacz LCD
Funkcje komputera
Pomiar czasu
Pomiar dystansu
Pomiar szybkości
Pomiar pulsu
Programy treningowe
Wydatek energetyczny

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.