Menu

One Fitness W7207

Cechy produktu

  • Producent One Fitness 
  • Maksymalna waga użytkownika 100 kg
  • System hamowania mechaniczny 
  • Waga urządzenia 12 kg

Opis

W7207 One Fitness to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi.informacje techniczne:- produkt nowy, wysokiej jakości;- produktywny i bezpieczny;- zrównoważona stalowa budowa;- system oporu mechaniczny (pasek);- nieskomplikowany montaż;- regulacja siodełka w pionie;- ma kółka transportowe i komputer z ekranem LCD (czas, dystans, szybkość, spalane kalorie, scan);- płynna regulacja obciążenia;- maksymalny udźwig do 100 kg. Wymiary przyrządu/roweru:- długość: 85 cm;- szerokość: 53 cm;- wysokość: 108 cm;- waga 12,5 kg.GWARANCJA 24 MIESIĄCE!!! Rower mechaniczny HMS, W7207 to połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i prostoty obsługi. Konstrukcja rowerka jest zrównoważona, a co najważniejsze zezwala na przyjęcie najwygodniejszej pozycji na siodełku - wielki zakres jego regulacji umożliwia dokładne dostosowanie wysokości do wzrostu. Dzięki magnetycznemu systemowi oporu rower pracuje płynnie i cicho. Przeciwpoślizgowe pedały zaopatrzone są w dostosowywane paski stabilizujące stopy podczas jazdy.Pokrętło pozwala przypasować opór do potrzeb użytkownika. Sprzęt nie zajmuje dużo miejsca, jest lekki, a tym samym prosto go przestawić z miejsca na miejsce. Poręczny i progresywny komputer zlicza i przedstawia wszystkie najważniejsze właściwości treningu (czas, dystans, prędkość, spalane kalorie, scan). Mocne strony posiadania i korzystania z roweru mechanicznego HMS, W7207: - nie tracisz czasu na szukanie optymalnej trasy, a sama jazda nie zajmuje Ci więcej niżeli 60 minut dziennie - godzinny mocny wysiłek na rowerku daje Ci ulepszone efekty aniżeli na zwykłym rowerze;- w trakcie jazdy na rowerze mechanicznym nie musisz martwić się o utrzymywanie równowagi, omijanie przeszkód czy obserwowanie otoczenia, dlatego koncentrujesz się tylko i wyłącznie na treningu;- pozwala ćwiczyć w zaciszu domu, bez martwienia się o pogodę, zapadający zmrok czy przeszkody i nierówności na trasie;- jest doskonałą odskocznią od problemów codzienności – wysiłek fizyczny pozwala odpocząć psychicznie;- pomaga schudnąć, udoskonala układ krążeniowy, wzmacnia serce i rozwija mięśnie nóg. Jak wygląda trening na rowerze mechanicznym HMS, W7207?Trening interwałowy należy zacząć od powolnego pedałowania.Należy ustalić wartość 100% swego maksymalnego wysiłku na rowerze, przez pedałowanie z jak najszybszą szybkością jak to osiągalne, przy ustawieniu jak największego oporu. Dana prędkość uzyskana to 100%. W ćwiczeniu na rowerze należy ustawić szybkość na 80-90% swego maksymalnego wysiłku i pedałować przez 60 sekund. Następnie zwolnić do wartości 30% i ćwiczyć tak poprzez 75 sekund. Po tym należy powtórzyć dwie te czynności jeszcze 2-3 razy. Zakończenie ćwiczenia polega na pedałowaniu przez 5 minut przy wartości 30% wysiłku, aby uspokoić organizm....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.