Menu

Scud SPIN-X

Cechy produktu

  • Producent Scud 
  • Waga urządzenia 40 kg
  • Rodzaj spinning 

Opis

SCUD SPIN-X to wyjątkowo cichy i zrównoważony rower stacjonarny z mechanicznym systemem oporu.

Spinning wyposażony został w wielofunkcyjny komputer z czytelnym wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne cechy jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. D

zastosowane w spinningu koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on wymogi początkujących lecz także progresywnych użytkowników. Potężna budowa umożliwia użytkowanie z roweru osobom o wadze nawet do 150 kg.

Oferowany poprzez nas sprzęt posiada także regulowane siedzisko w pionie oraz na dodatek w poziomie więc spełni oczekiwania on jednocześnie dla wysokich jak i niskich użytkowników. Dodatkowym atutem jest regulacja wysokości kierownicy.

Rower treningowy także prosto wypoziomujemy w pomieszczeniu z nierówną posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.

pokaźną rzeczą jest także zastosowanie w naszym rowerze lemondki, czyli podpórek pod ręce (przedramiona). Lemondka używana jest m.in. W rowerach szosowych na etapach czasowych albo w rowerach triatlonowych.


Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego albo ekspozycji. Może posiadać ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych oraz opakowanie zastępcze.

PW P1101 - Ślady skręcania, rysy, otarcia. Głośniejsza praca mechanizmy spowodowa napędem łańcucohwym.


Najważniejsze informacje:
  • mistrzowski rower spinningowy o masywnej i zrównoważonej ramie z kołem zamachowym 18 kg
  • asygnowany dla początkujących, jak i dla profesjonalistów
  • Maksymalna waga użytkownika 150 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha pracaFilmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.