Menu

Scud V-Fit

Cechy produktu

  • Producent Scud 
  • Waga urządzenia 40 kg

Opis

SCUD V-Fit to niezwykle cichy i jednostajny rower stacjonarny z magnetycznym systemem oporu.

Rower treningowy wyekwipowany został w wielofunkcyjny komputer z wielkim wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne atrybuty jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualny puls.

zaimplementowane w rowerku koło zamachowe o wadze aż 8 kg w połączeniu z mocnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on wymagania początkujących lecz także nowoczesnych użytkowników. Potężna budowa zezwala na stosowanie z roweru osobom o wadze choćby do 150 kg.

Oferowany poprzez nas sprzęt posiada także dostosowywane siedzisko w pionie więc stanie na wysokości zadania on zarówno dla wysokich jak i niskich użytkowników. Dodatkowym atutem jest dostosowywany kąt nachylenia kierownicy.

Rower także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z nierówną posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyposażone w rolki transportowe.

OUTLET

Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego albo ekspozycji. Może mieć ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych i opakowanie zastępcze.

PW P1067 - ślady skręcania, rysy, otarcia, osiągalne odkształcenia na gąbkach neoprenowych
PW P1103 - ślady skręcania, rysy, otarcia, realne odkształcenia na gąbkach neoprenowych
PW P1105 - ślady skręcania, rysy, otarcia, osiągalne odkształcenia na gąbkach neoprenowych
PW P1108 - ślady skręcania, rysy, otarcia, osiągalne odkształcenia na gąbkach neoprenowych
PW P1109 - ślady skręcania, rysy, otarcia, możliwe odkształcenia na gąbkach neoprenowych
PW P1111 - ślady skręcania, rysy, otarcia, osiągalne odkształcenia na gąbkach neoprenowych

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.