Menu

Rozdrabniacz SEVERIN KM3865

Cechy produktu

  • Producent Severin 
  • Kolor srebrny 

Opis

Rozdrabniacz Severin KM3865 Funkcjonalność i Wygoda Wielofunkcyjny rozdrabniacz „4-w-1" w wersji kompaktowej, wytwarzany ze stali rdzoodpornej; z praktyczną przystawką do szatkowania i rozdrabniania produktów spożywczych - doskonały do przygotowania sałatek i surówek, placków ziemniaczanych, pieczonych ziemniaków i wielu innych potraw Do każdej kuchni Uniwersalny rozdrabniacz SEVERIN nadzwyczajnie pasuje do najróżniejszych elementów spożywczych i do ziół.

To kompaktowy i ergonomiczny pomocnik, przydatny w każdej kuchni. Amatorzy gotowania niewątpliwie docenią nieszablonowe mocne strony tego urządzenia. Oszczędność czasu Rozdrabniacze to wciąż jeszcze mniej znane,nad wyraz funkcjonalne produkty, które niezwykle upraszczają przygotowanie powszednich posiłków.

Pozwalają prosto i prędko siekać, a także kroić warzywa, owoce i inne artykuły spożywcze. Rozdrabniacz SEVERIN pozwoli w mgnieniu oka przygotować zdrową surówkę albo smaczną sałatkę. Takie urządzanie nie zajmuje dużo miejsca i jest wyjątkowo łatwe w obsłudze.

Najwyższa jakość Niemiecka marka SEVERIN już od kilku lat ma w swej ofercie sprawdzone modele rozdrabniaczy, które cieszą się zaufaniem klientów. Dzięki praktycznym rozwiązaniom, praca z nimi jest komfortowa i bezpieczna.

Specjalna blokada uniemożliwia pracę bez założonej pokrywy. Rozdrabniacze SEVERIN przeciwpoślizgowe gumowe nóżki, a wszystkie demontowalne części (pojemnik, pokrywa, noże) mogą być myte w zmywarce do naczyń i nie zawierają bisfenoli (BPA).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.