Moje konto
  • Rozdzielnica,rozdzielnia elektryczna 28 modułów podtynkowa metal MOELLER KLV-U-2/28SF Rozdzielnica,rozdzielnia elektryczna 28 modułów podtynkowa metal MOELLER KLV-U-2/28SF

Rozdzielnica,rozdzielnia elektryczna 28 modułów podtynkowa metal MOELLER KLV-U-2/28SF

1 oferta z 1 sklepu

Producent EATON MOELLER WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentEATON MOELLER
Rozdzielnia 28 modułów podtynk metal MOELLER KLV-U-2/28SF

Rozdzielnice podtynkowe typu Global Line wytwarzane są z tworzywa sztucznego w drugiej klasie izolacji i stopniu ochrony IP 30. Dostępne są w wersjach 1, 2, 3 i 4 rzędowej. W każdym rzędzie przewidziano miejsce na dwanaście standardowych modułów z możliwością rozszerzenia do czternastu.

W komplecie znajdują się:

• obudowa
• konstrukcja szyn nośnych
• osłona czołowa
• listwy zaciskowe PE i N
• kątownik montażowy
• naklejki opisowe
• instrukcja montażu

DANE TECHNICZNE:

Elektryczne
Wykonanie zgodnie z IEC/EN 60439-3,
EN 50298 Klasa ochrony IP30 zgodnie z EN 60529
Klasa ochronności II
Napięcie znamionowe 400 V AC / 50 Hz
Napięcie izolacji 400 V AC Dla sieci TN, TT i IT
Maks. dopuszczalne straty mocy aparatury zamont. w rozdzielnicy: 1rząd 19 W 2rzędy 32 W 3rzędy 41 W 4rzędy 49 W

Mechaniczne
Materiał:
Podtynkowe Płyta maskująca PS
Wspornik do listw zaciskowych PPO Kaseta PS Drzwi Kolor D biały
Blacha ("F, SF") blacha stalowa (ochrona przed korozją: fosforyzowana i lakierowana proszkowo) Kolor biały RAL 9016
Odstępy między rzędami 125 mm N-PE
Zaciski: N PE 1rzędowe 13 13 2rzędowe 13 17 3rzędowe 27 27 4rzędowe 27 27
Szyny nośne szyna standardowa 35 x 7,5 mm blacha ocynkowana EN 50022, obciążenie na każdą szynę nie powinno przekraczać 6 kg.


• Kaseta podtynkowa - klasa ochronności II: Pełna izolacja; seryjna obejma kablowa; wprowadzenia przewodów z góry i z dołu.
• Pokrywa osłaniająca aparaturę: Domontowana płyta z tworzywa sztucznego; 12+2 mod. – w jednym rzędzie; przystosowana do plombowania
• Rama i drzwi umożliwiające wyrównanie nierówności tynku (do 18 mm) F, SF: drzwi stalowe z zamkiem obrotowym,
• Zalety: Listwy zaciskowe dla przewodu neutralnego i ochronnego fabrycznie zamontowane. Możliwość wymiany barwnych elementów w przypadku drzwi wykonanych z tworzywa.
• Możliwość wymiany drzwi.
Szafki Global Line mogą być montowane zarówno w ścianach betonowych jak i w ścianach kartonowo-gipsowych. Istnieje możliwość wyrównania nierówności tynku nawet do 18 mm. Przewody mogą być wprowadzane do wnętrza kasety zarówno z dołu jak i z góry. Sama kaseta wyróżnia się łatwo wyjmowanym stelażem przeznaczonym do montowania aparatów modułowych oraz dużą przestrzenią do prowadzenia przewodów elektrycznych. Listwy zaciskowe mogą być zamontowane na dwóch różnych głębokościach, zarówno na górze jak i na dole kasety.


Szafki S i SF wyposażone są w wygodny zamek zatrzaskowy, który nie wystaje ponad powierzchnię drzwiczek. Aby zamknąć drzwi wystarczy tylko lekko wcisnąć okrągły element plastikowy. Konstrukcja szafek daje możliwość montowania drzwi z lewej lub z prawej strony. W wyposażeniu dodatkowym znajdują się zamki z kluczykiem do wszystkich typów drzwi. Szafki dostarczane są w specjalnych dwuczęściowych kartonach tak, że kaseta podtynkowa znajduje się w oddzielnym opakowaniu niż drzwi. W ten sposób zapobiega się ewentualnym uszkodzeniom części, które są widoczne po końcowym montażu.
Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też