Moje konto
  • Rozrusznik Punto, Bravo, Siena, Seicento, CC /1.1, 1.2 Rozrusznik Punto, Bravo, Siena, Seicento, CC /1.1, 1.2

Rozrusznik Punto, Bravo, Siena, Seicento, CC /1.1, 1.2

0 ofert z 0 sklepów

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Informacje o produkcie

Rozrusznik Punto, Bravo, Brava, Siena, Seicento, Cinquecento, Marea, Palio /1.1, 1.2. 1 rok gwarancji.

BRAVA 1,2 16V - wszystkie roczniki
BRAVO 1,2 16V - wszystkie roczniki
CINQUECENTO 1.1 - wszystkie roczniki
MAREA 1.2 16V - wszystkie roczniki
PUNTO I 1.1 - wszystkie roczniki
PUNTO I 1.2 - wszystkie roczniki
PUNTO I 85 1,2 16v - wszystkie roczniki
PALIO WEEKEND 1,2 - niektóre modele od 1998
SEICENTO 1.1 [ silnik 176B2.000] - wszystkie modele SPI
SIENA 1.2 - niektóre modele od 1998

Zebatka w rozruszniku ma 9 zebów.

Numery katalogowe:
BOSCH 0001113006
BOSCH 0986017031
BOSCH 1703
FIAT/MARELLI 63101002
FIAT/MARELLI 63102007
FIAT/MARELLI 63222889
FIAT/MARELLI 63222936
FIAT/MARELLI 63223200
FIAT/MARELLI 7772459
LUCAS LRS00989
LUCAS LRS989
VALEO 455553
VALEO D6RA59

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.