Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Rozruszniki samochodowe.

Rozruszniki samochodowe

1 produkt

Rozrusznik kompletny do 32, 33, 43, 415, 430, 520, Garland BT520, NAC CG330B, CG430B, Texas CG330, CG430, Victus BC32, BC43

Producent GARDINERY

Model: 32, 33, 43, 415, 430, 520, Garland BT520, NAC CG330B, CG430B, Texas CG330, CG430, Victus BC32, BC43 Do: BASS POLSKA, CHAIN SAW, EUROTEC, FLO, FLORA, HARDER, KRAFTWELLE, MAG-NUM, MATRIX, NAC, POWERMAT, VD PROFI, STEEL, VICTUS Rozrusznik do pilarki SZCZEGÓŁY →

O kategorii Rozruszniki samochodowe

Bardzo istotnym elementem każdego samochodu jest rozrusznik. To właśnie dzięki temu urządzeniu możemy odpalić nasz pojazd. Jeśli stwierdzisz, że nie możesz zapalić samochodu po usilnych próbach, koniecznie sprawdź, czy aby rozrusznik w twym pojeździe jest sprawny. Wszelkie akcesoria samochodowe tego typu znajdziesz w kategorii rozruszniki samochodowe. Sprawdź produkty takich marek jak Expon Kwidzyn, TRW Lucas, Pom Tyczyn, Jubana, czy też Lauber. Nim kupisz artykuły w sklepie motoryzacyjnym w twojej okolicy sprawdź, ile zaoszczędzisz na ich nabyciu za pośrednictwem Internetu. Porównywarka cen Nokaut.pl umożliwia ci sprawdzenie aktualnych trendów motoryzacyjnych, modowych, mieszkaniowych, itd.

Szukasz rozrusznika do twego samochodu? Sprawdź koniecznie model rozrusznika do Hyundai Accent. Jest to kompletny zamiennik do samochodów z serii Hyundai i Kia. Sprawdź, czy aby będzie to idealny zamiennik do twojego samochodu. Być może potrzebujesz rozrusznik do samochodu Renault? Proponujemy ci model od producenta Lauber, który pasuje do takich modeli samochodów Renault jak Clio, Kangoo, Laguna, Megane, Rapid, Trafic, Espace. Rozrusznik wywołuje napięcie rzędu 12V. Jego moc znamiona to 1,1 kW. Zębatka posiada 9 zębów. Może akurat ten model rozrusznika będzie idealnym zamiennikiem do twego samochodu Renault. Często zamiast kupowania całego, nowego rozrusznika wystarczy nabyć jedynie część, która się w nim zepsuła. Te elementy również są dostępne na łamach Nokaut.pl. Potrzebujesz tarczy tylnej do rozrusznika? A może zepsuł się jedynie włącznik? Te elementy i wiele innych znajdziesz w kategorii rozruszniki samochodowe.

Dla fanów motoryzacji kategoria, w której obecnie jesteśmy, z pewnością będzie prawdziwą kopalnią innowacyjnych produktów w niskich cenach. Niejednokrotnie przy zakupach danych akcesoriów zastanawiamy się, czy w innych sklepach nie nabędziemy ich po niższych cenach. Nokaut.pl oferuje ci porównanie ofert największych sklepów internetowych.

Sprawdź też