Moje konto

Samochody na pedały

7 produktów z 2 sklepów

O kategorii Samochody na pedały

Każde dziecko ma bogatą wyobraźnię. Co rusz to wymyśla sobie nowe zabawy, które często oparte są na czynnościach podpatrzonych w bajkach, filmach, książkach dla dzieci. Tak jest na przykład w trakcie zabawy koparką, czy też ciągnikiem. Dziecko wtedy utożsamia się z kierowcą koparki i nadzoruje swoje własne prace budowlane. Aby urozmaicić maluchowi zabawę, możemy mu zakupić specjalny traktor z przyczepą szuflową. Zabawka ta poruszana jest siłą nóżek dziecka, ma specjalne pedały, które to wprawiają ją w ruch. Korzystać z tego mogą dzieci, które ukończyły 3 rok życia. Dodatkowe akcesoria takie jak przyczepka, spych, czy też koparka uatrakcyjniają zabawkę, a ponadto zapewnią wielogodzinną zabawę.

Inne dzieci natomiast z pewnością zainteresują się wyścigami samochodowymi. Oglądając z tatą wyścigi Formuły 1 mają ochotę same zasiąść za sterami własnego bolidu. Specjalne gokarty na pedały sprawią, że dziecko będzie mogło zabawić się w rajdowego kierowcę, który będzie szusował po ogrodzie.

Innowacyjne stylizacje dają również szereg ciekawych, dodatkowych atrakcji. Jednymi z nich mogą być specjalne schowki, w których to maluch będzie mógł przetrzymywać różne rzeczy. Ponadto modele gokartów posiadają specjalne hamulce, dzięki którym dziecko nie zrobi sobie krzywdy i zawsze w porę wyhamuje. Konstrukcja ramy została wykonana tak, by w łatwy sposób można było pedałować. Warto wspomnieć, że gokarty, lub też inne samochody na pedały zostały wzbogacone o specjalne zapięcia, pasy bezpieczeństwa, dzięki którym dziecko nie wypadnie i nie zrobi sobie krzywdy.

By nasz maluch lepiej mógł utożsamić się na przykład z kierowcą rajdowym, zakupmy mu odpowiedni kask na głowę, który można znaleźć w dziale: Akcesoria sportowe dla dzieci. To sprawi, że będzie on bezpieczniejszy, a dodatkowo da mu jeszcze więcej frajdy z jazdy swą nietypową zabawką.

Sprawdź też