Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Ściany.

Ściany

49092 produkty z 45 sklepów

strona 1 z 2455

O kategorii Ściany

W kategorii Ściany znajdziesz materiały potrzebne do wznoszenia, jak i wykończenia podstawowych konstrukcji budowlanych. Zarówno w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej, jak i przemysłowym. Nasza oferta obejmuje pustaki ceramiczne lub betonowe uznanych producentów, takich, jak: YTONG, Wienerberger czy BrukBet. Dzięki tym materiałom szybko postawisz trwałe ściany zewnętrzne, wewnętrzne, jak i przewody kominowe. Natomiast wełna mineralna i płyty styropianowe Rockwool i Swisspor, zadbają o właściwą izolację cieplną i akustyczną zarówno Twoich ścian, dachów, jak i poddaszy. To konkretne oszczędności na ogrzewaniu.

Niezależnie od tego, jaki materiał wybrałeś, Bolix i Quick-Mix dostarczą dobre zaprawy i szpachle, a Atlas lub Ceresit zaoferują Ci odpowiednie tynki do wykończenia ścian i sufitów. Jest to ważna kwestia, gdyż będzie miała wpływ na późniejsze nanoszenie farby, klejenie płytek czy tapet. Do trwałego, a przy tym łatwego zamocowania tych ostatnich, przeznaczone są kleje marek Metylan czy Masterline. Tapety mogą być niezwykle dekoracyjnym pokryciem. Zwłaszcza przy takim wyborze spośród różnorodnych propozycji firm Marburg, AS Creation czy P+S International. Do tego są łatwe do nanoszenia i utrzymywania w czystości. Warto jednak zastanowić się kilka razy, gdyż jest jeszcze jedna odmiana tapet – fototapety. Oferują one nieograniczone możliwości dekoracji, na miarę cyfrowego XXI wieku. Wystarczy popatrzeć na projekty Atlas czy Pixers.

Z kolei za boazerią z korka Wicanders czy panelami ściennymi Kospan przemawia charakterystyczne poczucie kontaktu z naturą. Natomiast nasze tarasy, schody czy ogrodzenia będą okazale prezentować się za sprawą klinkierowych płytek elewacyjnych produkcji Opoczno czy Gres de Aragon.

Sprawdź też