Menu

Segregator Esselte A4/50 Power No.1 kawowy 218690

Cechy produktu

  • Producent Esselte 

Opis

Segregator na dokumenty to niezastąpiony artykuł biurowy użytkowany w procesie archiwizacji. Swoje zastosowanie znajduje, niemalże w każdym miejscu pracy. Na dodatek segregatory usprawniają nam zachowanie porządku w dokumentacji i w wysokim stopniu wpływają na jakość realizowanych obowiązków.

Warto również pamiętać, iż segregatory biurowe to wyjątkowo doceniany artykuł, o wielu specyficznych parametrach, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Segregator biurowy - Segregator ESSELTE No.

1 Naturelle A4 / 50mm kawowyWybierając segregator, ważne jest, by był on wielofunkcyjny. Dlatego wyjątkowo widoczne jest zapoznanie się z poszczególnymi parametrami produktu, ponieważ to właśnie one będą miały wysoki wpływ na jakość i cenę segregatora biurowego.

Segregator Esselte - parametry: zastrzeżony mechanizm No.1 z ponadprzeciętną siłą docisku, gwarantujący dokładne i mocne zamykanie nawet po użyciu 10 000 razySegregator oklejony z dwóch stron folią polipropylenową, gwarantującą zwiększoną niepodatność na wodę czy inne czynniki zewnętrzneNa grzbiecie kieszeń na wymienne etykiety służące do opisu zawartościOtwory blokujące przednią okładkę, otwór na palec na grzbiecie i metalowe okucia na dolnych krawędziach usprawniają używanie i bezpieczne przechowywanie dokumentów3 lata gwarancji na mechanizmCertyfikat FSC®format: A4 Segregator biurowy na dokumenty - parametry szczególne Otwór na palec: ważną zaletą segregatora biurowego jest otwór na palec, który pozwala na prędkie wyciąganie i ponowne umieszczanie segregatorów na regałach biurowych lub w pudłach archiwizacyjnych.

poręczny otwór na palec pozwala na ustawienie segregatorów na półce ciasno obok siebie. Okucie segregatora: metalowe okucia segregatora powodują, że zewnętrzny wygląd artykułu biurowego jest znacznie bardziej interesujący optycznie.

Główną zaletą segregatorów na dokumenty z okuciem jest ich oporność na zagięcia i wszystkie inne niekorzystne czynniki zewnętrzne. Etykieta dwustronna: etykieta umożliwia nam dwukrotne opisanie zawartości segregatora.

w momencie, gdy popełnilibyśmy pomyłkę, unikniemy nieestetycznego kreślenia. Mechanizm dźwigniowy: jest to wariant szczególnie trwałego zamknięcia, przymocowanego do wewnętrznej strony grzbietu. Tego typu segregator, oprócz ringowego mechanizmu, ponadto został wzbogacony w dźwignie.

Ringi w mechanizmie dźwigniowym są przypasowane do rozstawu otworów w dziurkaczach i rozchylane oraz zamykane przy użyciu specjalnej dźwigni. Wpięte dokumenty w mechanizmie dźwigniowym przytrzymywane są specjalnym dociskaczem, który wkłada się na ringi.

Tego typu rozwiązanie charakteryzuje się wysoką siłą docisku, która umożliwi nam archiwizowanie pokaźniejszej ilości dokumentów, przy użyciu jednego segregatora. Esselte firma Esselte w produkcje artykułów biurowych zaangażowana jest od ponad wieku.

Jako brand znamionuje się bardzo ogromną pasją do branży biurowej. Za motto przewodnie Esselte, przyjęte przez założycieli firmy, uznaje się słowa: „chcemy ułatwić pracę w biurach na całym świecie".

zawsze stawiali wysoko poprzeczkę swym konkurentom. W 2010 roku, jako pierwsi opracowali innowacyjny mechanizm segregatora No. 1 Power, znamionujący się pokaźnie silniejszym i trwalszym dociskiem niż poprzednie modele.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.