Menu

Chrzest (DVD) - Grzegorz Jankowski, Grażyna Trela, Dariusz Glazes

Cechy produktu

  • Producent BEST FILM 
  • Nośnik DVD 

Opis

CHRZESTNr kat. 5906619090843Dystrybutor – Best Film.Michał i Janek posiadając dość prowincji, uciekają do "dużego miasta". Tam w pogoni za szybkim i nieskomplikowanym pieniądzem, dają się wciągnąć w brutalny świat gangsterskich porachunków.

Wkrótce jednak przekonują się, iż nie jest to najlepszy sposób na życie. Michał próbując zerwać z przeszłością zakłada firmę. W tym samym czasie spotyka miłość swego życia. Młodzi spodziewają się dziecka, którego ojcem chrzestnym ma zostać właśnie Janek.

szybko okazuje się, że to nie jedyna rola jaką ma odegrać Janek w życiu rodziny Michała. Gangsterska przeszłość nie daje o sobie zapomnieć.Gatunek – dramat.Język – polski (D.D 5.1, D.D 2.0).Napisy – angielskie.Reżyseria – Marcin Wrona.Obsada – Tomasz Schuchardt, Natalia Rybicka, Wojciech Zieleński.Czas projekcji – 86 min.Dodatki – planu, casting, filmy krótkometrażowe....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.