Menu

Drogówka (książka + DVD) (reedycja 2017)

Cechy produktu

  • Producent Agora 
  • Nośnik DVD 

Opis

Po kultowym „Weselu", obsypanymi nagrodami „Domu złym" i „Róży" Wojtek Smarzowski ponownie zdecydował się na formułę kryminału i zrealizował fabułę, z którą po raz pierwszy „wchodzi do miasta". Powstał obraz prawdziwy, bezkompromisowy i szczery, ale nie pozbawiony charakterystycznego dla Smarzowskiego poczucia humoru.
„Drogówka" to kolejny film Smarzowskiego zrealizowany według autorskiego scenariusza. Ostre i wnikliwe spojrzenie na zamknięty świat policji.
"Drogówka" to historia siedmiu policjantów, których poza pracą łączy przyjaźń, imprezy, sportowe samochody i wspólne interesy. Ich minimalny, zamknięty świat z pozoru działa genialnie. Wszystko się zmienia, gdy w enigmatycznych okolicznościach ginie jeden z nich. O morderstwo zostaje oskarżony sierżant Ryszard Król (Bartłomiej Topa). Próbując oczyścić się z zarzutów, odkrywa prawdę o przestępczych powiązaniach na najwyższych szczeblach władzy.

„Drogówkę" w kinach obejrzał ponad milion widzów.

Scenografia – Joanna Macha
Montaż – Paweł Laskowski PSM
Producenci: Film it Sp z o.o.: Dariusz Pietrykowski, Andrzej Połeć, Feliks Pastusiak

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.