Menu

Ecstasy

Cechy produktu

  • Producent Add Media 

Opis

Ecstasy - narkotyk stworzony w 1914 roku. Jego nazwa chemiczna to 3,4 metyleno-dwutlenek metyloamfetaminy, czyli MDMA. Występuje najczęściej w postaci tabletek. Potocznie określany jako: piguła, drops.

Szczególnie popularny wśród miłośników imprez rave.Film oparty na bestsellerze Irvine'a Welsha, autora Trainsspoting i The Acid House.Lloyd Buist to lekkoduch po trzydziestce, który sens życia znajduje w imprezach i narkotykach, a zwłaszcza w wysławianej przez siebie ecstasy.

Jego poukładany świat bez żadnych zobowiązań legnie w gruzach, kiedy spróbuje sobie dorobić na boku, oszukując szefa, groźnego Solo. Do tego niespodziewanie zakochuje się w pięknej Heather, pracującej na rzecz kampanii antynarkotykowej.

Zmuszony do spłacenia fikcyjnego długu, żeby chronić siebie i dziewczynę, postanawia po raz ostatni przemycić „towar" z Holandii.**** - „Perfekcyjnie ukazany obraz chaosu i chemii na parkiecie" – Mixmag**** - „Niezwykła połączenie tragedii i humoru" - Bizarre...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.