Menu

Księgowy (DVD) - Gavin O'Connor

Cechy produktu

  • Producent Galapagos 
  • Nośnik DVD 

Opis

KSIĘGOWY [DVD]Film Księgowy [DVD] to przesycony akcją thrillerChristian Wolff, matematyczny geniusz z zespołem sawanta bezspornie lepiej czuje się w towarzystwie liczb niżeli ludzi. Po godzinach pracuje jako niezależny księgowy dla najbardziej niebezpiecznych organizacji przestępczych na świecie.

Gdy wydział ds. Ścigania przestępstw Departamentu Skarbu początkuje deptać mu po piętach, Wolff podejmuje współpracę z legalnym klientem – firmą specjalizującą się w robotyce. Księgowa wykryła w dokumentach niezgodność na miliony dolarów.

Odkrywanie przez Christiana prawdy o fałszerstwach będzie pociągało za sobą kolejne ofiaryGatunek: thrillerJęzyk: angielski, polski lektor, rosyjski, turecki (DD 5.1)Napisy: angielskie, polskie, bułgarskie, chorwackie, estońskie, litewskie, łotewskie, rosyjskie, słoweńskie, tureckieReżyseria: Gavin O'ConnorObsada: Ben Affleck, Anna Kendrick, J.K.

SimmonsCzas projekcji: 123minTytuł oryginalny: The AccountantRok produkcji: 2016Nr kat: 7321909345201Wszystkie Filmy DVD wysyłamy w ciągu 24h!...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.