Menu

Ziarno prawdy ( film + muzyka)

Cechy produktu

  • Producent Agora 

Opis

W Sandomierzu zostaje popełniona straszliwa zbrodnia. Nagie ciało zamordowanej kobiety, powszechnie szanowanej działaczki społecznej, zostaje podrzucone w miejscu publicznym. Sposób, w jaki pozbawiono ją życia, przywodzi na myśl mord rytualny. Lokalni stróże prawa pod wodzą niedawnego gwiazdora stołecznej prokuratury, Teodora Szackiego, będą musieli nie tylko rozwiązać zagadkę kryminalną, lecz także stawić czoło rozhisteryzowanej opinii publicznej.
Film Borysa Lankosza pozostał oparty na drugiej części trylogii kryminalnej Zygmunta Miłoszewskiego o tym samym tytule, której bohaterem jest prokurator Teodor Szacki.
Do wydania dołączona jest płyta CD z muzyką z filmu której kompozytorem jest Abel Korzeniowski. Uznanie w Polsce przyniosły mu kompilacje do filmów Jerzego Stuhra: duże zwierzę i Pogoda na jutro, czy Artura Więcka Anioł w Krakowie. Za muzykę skomponowaną do filmu Toma Forda Samotny mężczyzna pozostał nominowany do Złotych Globów w 2010 roku. W 2012 roku ponownie otrzymał nominację do tej nagrody za muzykę do filmu W.E. W reżyserii Madonny. Współpracował także z Patricią Kaas, a ostatnio jego muzykę można usłyszeć w serialu "Penny Dreadful".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.