Menu

Niewiarygodne przygody Marka Piegusa DVD

Cechy produktu

  • Producent Telewizja Polska S.A. 
  • Nośnik DVD 

Opis

Niesamowite perypetie chłopca, którego na każdym kroku prześladował pech. Jeżeli jeszcze nie wiecie co znaczy mieć `totalnego pecha` i jak w Polsce wyglądali gangsterzy z lat 60-tych, niezbędnie musicie obejrzeć ten serial. Zabawa gwarantowana mimo upływu lat.
Serial opowiada o przygodach firma Piegusa, chłopca, który ma sporego pecha. Jego przygody zaczynają się od tego, iż nie odrobił lekcji. Potem było coraz gorzej - uciekł na wagary i nie chcący zamienił się z jednym chłopakiem na tornistry. To wplątuje go w szczególnie niebezpieczną aferę kryminalną. Szuka go szef bandyckiej szajki, Albert Flasz i złodziej Wieńczysław Nieszczególny. Do tego kolega marka, Czesiek zostaje porwany poprzez szajkę Flasza. Chłopiec jednak prosi o pomoc znanego detektywa, Hippollita Kwassa, który pomaga wyjść mu z trudnej sytuacji...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.