Menu

Arkana Cannabis Therapy, kanabisowy elixir z Cebidolem, 15ml

Cechy produktu

  • Producent Arkana 
  • Działanie odżywcze 
  • Pojemność 15 ml

Opis

bezprecedensowy eliksir z mikrokapsułowanym CBD, który uwalnia się stopniowo. Zagwarantuje intensywne i aktywne działanie w ciągu całego dnia. Dzięki CBD, a także olejom z konopi i maku łagodzi podrażnienia i odstresowuje skórę.

Cebidiol™ 1%. Rekomendowane używanie w połączeniu z Cannabis Help Cream, a także Cannabis Sleeping Mask 1 - 2 razy dzienne na dodatek na okolice oczu. Objętość: 15 ml Pierwsza profesjonalna i legalna bioterapia z konopią.

Naturalna kuracja naprawcza opiera się na kanabidiolu, oleju konopnym i makowym, które naprawiają skórę na 3 poziomach. Kanabidiol (CBD) naśladuje działanie naturalnie występujących w ludzkim organizmie endokanabinoidów, które działają przeciwzapalnie, przeciwbólowo i gojąco.

Cebidiol™ to rewolucja w produktach z CBD. Dzięki wielowarstwowym sferom substancja jest stabilna i stopniowo uwalniania w skórze przez cały dzień. Oleje z konopi i maku w wysokich stężeniach to źródło nieocenionych NNKT, które naprawiają płaszcz hydrolipidowy, a także działają przeciwzapalnie.

Linia asygnowana jest osobom o skórze nadreaktywnej i dysfunkcyjnej, w której bariera ochronna i jej poprawne funkcje zostały zaburzone.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.