Manu

Pickman Serwis do Kawy Aurora Ceilan 15 el. dla 6 osób

Cechy produktu

  • Producent La Cartuja de Sevilla PICKMAN SA 

Opis

Serwis do Kawy 15 elementów dla 6 osób - Aurora CeilanLinia Aurora wykonana z twardej porcelany w nieregularnym delikatnym kształcie ma lekko kremowy odcień bieli. Aurora to klasyczny, jeden z najbardziej rozpoznawalnych wzorów, który powstał w 1841 roku - przy powstawaniu manufaktury.

Nazwę linii dała jedna z azjatyckich wysp - Cejlon. Centralnym motywem wzoru są wizerunki zwierząt uchwyconych w scenach polowań. Wokół zaprojektowano doskonale wkomponowano elementy florystyczne z wiodącym wzorem azjatyckiej róży ciernistej.Serwis zawiera:6 x filiżanka do kawy 150 ml6 x spodeczek do filiżanki 13 cm1 x imbryk do kawy 1,25 l1 x cukiernica z pokrywką 400ml1 x mlecznik 400mlMożna myć w zmywarceDuża odporność na stłuczenia oraz wyszczerbieniaProjekt kształtu: 1841r.Wzór: koniec XIX wiekuHistoryczna technika: hand engraved copper plateKolor: Cartuja Blue - ręcznie malowanePickman La Cartuja de Sewilla S.A.

jest marką angielskiego producenta Charlsa Pickmana, który założył fabrykę w Sewilli w 1841 roku, gdzie produkuje się do dnia dzisiejszego porcelanę twardą słynącą z solidności oraz niezrównanej jakości.

Lekko kremowa seria Ochavado jest w pełni szkliwiona o wyjątkowej trwałości i łatwości użytkowania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie