Menu

SiodeŁko rowerowe selleroyal premium relaxed 90st drift plus strenghtex czarny

Cechy produktu

  • Producent SELLE ROYAL 

Opis

PREMIUM
100% Komfortu. Siodełko wyprodukowane we Włoszech przy wykorzystaniu postępowego systemu próżniowego Royal. Nasza technologia produkcji sprawia, że siodełko jest w 100% szczelne, do 20% lżejsze, bardziej wygodne.

POZYCJA ZRELAKSOWANA 90°
Rowerzysta zwykle siedzi na siodle w pozycji wyprostowanej z kręgosłupem pod kątem 90 stopni. Ta pozycja przenosi ponad 60% masy rowerzysty bezpośrednio na tylną część siodła.

rodzaj: unisex
rozmiary: 270mm x 245mm
Waga: 1185g

Technologie:

FOAM MATRIX
Otwarta struktura komórkowa pianki Matrix nadaje zwiększoną sprężystość i oddychalność, co gwarantuje trwałe i komfortowe siodło.

WATER RESISTANT
Royal Vacuum Light to technika Selle Royal, która że siodełko jest w 100% szczelne (wodoodporne) i 20% lżejsze od zwykłych siodełek tej samej kategorii.

ROYALGEL™
najkorzystniejsza redukcja punktów uciskowych. Stosowany na podstawie licencji przez Selle Royal, Royalgel™ jest wyłącznym żelem zastrzeżonym poprzez firmę Bayer Material Science w Niemczech. Royalgel™ to poliuretanowy matrix, który wstrzykuje się bezpośrednio pod pokryciem siodełka podczas procesu produkcyjnego. To jedyny żel, który nie starzeje się, nie twardnieje i nie przemieszcza się. Pokaźnie odróżnia się od innych rodzajów żelu z prostego powodu: inne typy żelu są formowane w strukturę plastra miodu, stosując twarde,rozciągliwe zwarte materiały, które nie deformują się, ale po prostu załamują się pod ciężarem. W związku z tym, iż nie mają takiej jakości adaptacji jak Royalgel™.

Badania naukowe dowiodły, iż Royalgel™ zniża nacisk na kość łonową i kości kulszowe do 40% w kontraście do innych żelowych i nieżelowych siodeł, by zapewnić maksymalny poziom komfortu ulepszone rozłożenie ciężaru na całej jego powierzchni.

STRENGTEX
Pokrycie siodła produkowane jest z unikalnej warstwy sprężystego materiału, by zapewniało wielką solidność.

DOUBLE SPRINGS
Niektóre siodła Premium i Classic wyekwipowane są w podwójne sprężyny do zawieszenia, gwarantując wyśmienitą amortyzację.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.