Menu

Brother ADS2200

Cechy produktu

  • Producent Brother 

Opis

Skaner ADS-2200 jest dedykowany do skanowania i wykonywania kopii zapasowych najważniejszych dokumentów biznesowych momentalnie i bez jakichkolwiek komplikacji. Bez względu na to, czy skanujesz umowy formatu A4, paragony dotyczące wydatków, dokumenty tożsamości czy inne materiały, rezultaty możesz zapisywać w dowolnej formie od przeszukiwalnych plików PDF po wiadomości e-mail, a nawet skanować bezpośrednio do pamięci USB bez konieczności połączenia z komputerem.

Model cechuje się niewielkimi wymiarami przy równocześnie olbrzymim zakresie kompatybilności. Biurowy skaner dokumentów ADS-2200 marki Brother, możesz prosto zainstalować w systemie operacyjnym Windows, MacOS i Linux, a jego obsługa będzie przychylna równocześnie dla użytkowników, jak i pracowników działu IT....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.