Menu

Brother DS620

Cechy produktu

  • Producent Brother 
  • Rozdzielczość 600 x 600 dpi
  • Interfejs USB 
  • Wysokość 3.7 cm
  • Szerokość 29.1 cm

Opis

Brother DS-620
Lekki, mobilny cyfrowy skaner dokumentów A4

DS-620 to przenośny skaner ważący zaledwie 400 gramów i mający rozmiary 36 mm wysokości, 52 mm głębokości oraz 290 mm szerokości. Model ten jest zasilany poprzez kabel USB i nie wymaga podłączenia do gniazdka elektrycznego. Urządzenie skanuje z prędkością do 7,5 stron na minutę, w rozdzielczości 300 x 300dpi. Dzięki temu, w zaledwie kilka chwil użytkownicy dostają gotowe elektroniczne wersje faktur, dokumentów, paragonów, wizytówek, a nawet plastikowych kart. Tak wyprodukowane skany można natychmiast wyświetlić na urządzeniu mobilnym, takim jak tablet czy smartfon. DS-620 pozwala także na skanowanie dokumentów do plików w formatach JPG, TIFF, OCR lub PDF, bezpośrednio do folderu albo drukarki, FTP, maila albo chmury. Na dodatek w tak wytworzonych plikach PDF przystępna jest opcja wyszukiwania, fraz i wyrazów w tekście.

Do modelu załączono działające w systemie Windows oprogramowanie Nuance PaperPort 12 SE, które pozwala na tworzenie, edytowanie i udostępnianie plików w formacie PDF. Dla systemu Mac asygnowana jest aplikacja PageManager version 9, oferująca możliwość edycji i zapisywania plików w formatach PDF, HTML, RTF i TXT. Osiągalne jest także utworzenie jednego pliku PDF z wielu zeskanowanych dokumentów za pomocą oprogramowania Presto! Page Manager. Dodatkowo do skanera załączony został pakiet NewSoft Presto! BizCard, dzięki któremu dane z zeskanowanych wizytówek można dodać bezpośrednio do książki adresowej w programie Outlook i innych systemów do zarządzania kontaktami. Oprogramowanie NewSoft Presto! BizCard działa jednocześnie z systemem Windows, jak i z Mac OS. Dodatkowo w skanerze DS-620, jednocześnie dla systemu operacyjnego Windows, jak i Mac OS przystępny jest dodatkowo zestaw DSmobileCapture, zezwalający w prosty sposób zapisywać i wyświetlać dokumenty na urządzeniach mobilnych.

Urządzenie posiada 3-letnią gwarancję (po rejestracji na www.brother.pl)

Funkcje i specyfikacje
Ogólne
rodzaj wykorzystania: mobilne
zastosowane zasilanie: Tak

Połączenie
Interfejs USB: Hi-Speed USB 2.0

rozmiary i ciężar
Z opakowaniem kartonowym: 352 x 232 x 60 mm (szer. X gł. X wys.)
Bez kartonu: 290.5 x 52.5 x 36.7 mm (szer. X gł. X wys.)
Waga: 0.4 kg
Z opakowaniem kartonowym0.98 kg

Zużycie energii
Praca: 2.5 W
Tryb gotowości: 1 W
Ciśnienie akustyczne: 50 dBA

Środowisko
Warunki pracy: wilgotność: 15-85%
Warunki pracy: temperatura: 5-25°C

W opakowaniu
- Arkusz prowadzący
- Arkusz prowadzący paragonów
- Płyta z oprogramowaniem
Oprogramowanie dla Windows i Mac, DSmobileCapture, Button Manager v2, Nuance® PaperPort 12 SE, NewSoft® Presto! ® BizCard 6
- kabel USB
- Podręcznik użytkownika

Skanowanie
szybkość skanowania kolorowego A4: 7.5 str./min
Skala szarości: 16/8 bit
Interpolowana rozdzielczość skanowania: 1200 x 1200 dpi
szybkość skanowania monochromatycznego A4: 7.5 sekundy
Rozdzielczość skanowania z podajnika ADF: 600 x 600
Funkcja Skanuj do: Chmura, E-mail, Obraz, Sieć, OCR
Zgodność z TWAIN: Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP

Materiały eksploatacyjne i akcesoria
Arkusz prowadzący plastikowej karty: LD0658001 Arkusz prowadzący A4

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.