Menu

Brother DS920DW

Cechy produktu

 • Producent Brother 
 • Rozdzielczość 600 x 600 dpi
 • Interfejs USB, WiFi 
 • Wysokość 4.06 cm
 • Szerokość 30.73 cm

Opis

Brother DS-920DW
poręczny skaner A4


Biznesowe produkty Brother, w tym urządzenia wielofunkcyjne MFC-L6900DW, MFC-L5750DW, MFC-L5700DN, DCP-L5500DN, drukarki HL-L5200DW, HL-L5100DN, HL-L5000D, HL-L6400DW oraz skanery ADS-3600W, DS-820W i DS-920DW pozostały nagrodzone wyróżnieniami Outstanding Achievement, przyznawanymi przez niezależne laboratorium testowe Buyers Lab (BLI). Nagrody przyznawane są na podstawie niezależnych testów i stanowią jedne z najtrudniejszych do zdobycia wyróżnień w branży. Oceniane urządzenia poddawane są przez kilka miesięcy rygorystycznym testom w placówkach testowych BLI.

DS-920DW to stylowy, praktyczny i praktyczny skaner bezprzewodowy dla osób, które skanują dokumenty z dala od biura. Model podkreśla się wysoką jakością skanowania, wynoszącą do 1200 x 1200 dpi, funkcją skanowania dwustronnego, a także instynktowną obsługą. Urządzenie wbudowany moduł łączności bezprzewodowej i może być zasilane za pomocą akumulatora Li-ion lub kabla USB. Skany stworzone za pośrednictwem DS-920DW mogą być umieszczane na karcie SD (model dostępny jest w zestawie z kartą o obszerności 4GB) albo – drogą bezprzewodową – na urządzeniach przenośnych i komputerach. DS-920DW znamionuje się kompaktową konstrukcją: waży zaledwie 530 g, a jego wymiary to: 41,2 mm wysokości, 66,9 mm głębokości i 308 mm szerokości. Skaner jest kompatybilny z systemami Windows, Mac
i Linux.

Brother DS-920DW zezwala na jednoprzebiegowe skanowanie dwustronnych dokumentów, w tym plastikowych kart, faktur, rachunków, zdjęć, wizytówek, a także arkuszy formatu A4. Szybkość skanowania oferowana poprzez urządzenie wynosi 7,5 stron na minutę
w sytuacji jednostronnych dokumentów barwnych i 10 obrazów na minutę dla kolorowych dokumentów dwustronnych. Stworzone skany użytkownicy mogą zapisywać na karcie SD, w chmurze i na FTP. Sporządzone dokumenty mogą być także wysłane do drukarki, aplikacji, pliku, OCR, współdzielonego folderu sieciowego albo jako załącznik wiadomości e-mail. Dodatkowo, do skanera dołączony jest sterownik TWAIN, który umożliwia bezproblemową integrację urządzenia z przeróżnymi systemami do zarządzania dokumentami.

Model DS-920DW przystępny jest w komplecie z pakietami mistrzowskiego oprogramowania. Do urządzenia załączona jest działająca w systemie Windows aplikacja Nuance PaperPort 12SE, umożliwiająca tworzenie, edytowanie i udostępnianie plików w formacie PDF. Dla systemu Mac OS dedykowana jest aplikacja NewSoft Presto! PageManager 9, proponująca możliwość edycji i zapisywania plików w formatach PDF, HTML, RTF i TXT z możliwością przeszukiwania plików. Skaner jest wyekwipowany także
w aplikację Button Manager V2 dla Windows, która nietrudne skanowanie,
a następnie wysłanie skanu do lokalizacji docelowej albo wybranej aplikacji przy wykorzystaniu przycisku skanowania znajdującego się na urządzeniu. W dodatku do urządzenia dołączony pozostał pakiet NewSoft Presto! BizCard, dzięki któremu dane
z zeskanowanych wizytówek można dodać bezpośrednio do książki adresowej
w programie Outlook i innych systemów do zarządzania kontaktami. Oprogramowanie NewSoft Presto! BizCard działa z systemem Windows oraz z Mac OS. Na dodatek
w skanerze, zarówno dla systemu operacyjnego Windows, jak i Mac OS, dostępny jest też pakiet DSmobileCapture, pozwalający w nieskomplikowany sposób zapisywać i wyświetlać dokumenty na urządzeniach przenośnych.

Funkcje i specyfikacje

typ wykorzystania: przenośne
Bateria: AP-120
wyświetlacz: LCD

Połączenie
Interfejs USB: Hi-Speed USB 2.0
Interfejs sieci przewodowej: IEEE 802.11b/g/n
Interfejs sieci bezprzewodowej: 802.11 b/g/n

wymiary i ciężar
Z opakowaniem kartonowym: 354 x 254 x 70mm (szer. X gł. X wys.)
Z opakowaniem kartonowym: 1500 g
Bez kartonu: 308 x 66.9 x 41.2 mm (szer. X gł. X wys.)
Waga: 530 g

Zużycie energii
Praca: 2.5 W
Tryb gotowości: 1 W
Ciśnienie akustyczne: 50 dBA

Środowisko
Warunki pracy: wilgotność: 15 - 85%
Warunki pracy: temperatura: 5 - 35°C

W opakowaniu
Płyta z oprogramowaniem:
Windows®: Nuance™ PaperPort™ 12SE, NewSoft Presto!® BizCard® 6, DSmobileCapture, Button Manager V2. Mac®: Presto!® PageManager® 9, NewSoft Presto!® BizCard® 6, DSmobileCapture.

 • Nuance PaperPort 12SE
  Program do zarządzania, edytowania i tworzenia plików w formacie PDF, współpracujący z Microsoft® SharePoint®. NewSoft®
 • Presto!® PageManager 9
  Skanuje i porządkuje cyfrowe pliki. Przeglądaj, edytuj, przesyłaj przez email albo zapisuj dokumenty w formatach PDF, HTML, RTF i TXT.
 • Button Manager V2
  zezwala na skanowanie i przesyłanie dokumentów w prosty sposób. Umożliwia podział plików na 9 z reguły używanych grup zadaniowych.
 • NewSoft® Presto!® BizCard 6
  Skanuje i importuje edytowalne informacje kontaktowe z Microsoft® Outlook®, a także z innych systemów zarządzania kontaktami.
 • DSmobileCapture
  Przechwytuje i zezwala na podgląd zeskanowanych dokumentów z Twojego moblinego skanera.


Specyfikacje nośników
Typy i gramatury: fotografia, papier, karty (z wytłoczonymi)
wymiary: 60 - 105 g/m2
wymiary nośników podajnika ADF:

 • Papier (pojedynczy arkusz szerokość x długość): 90x55-812.8x215.9m
 • Arkusze papieru (kilka): 90x55-406.4x215.9mm
 • Karty plastikowe: 40x40-86x86mm
 • Grubość papieru: 0.07-0.8mm

Sieć
IPv4: tak
Protokoły sieciowe: ARP, DNS Resolver, HTTP, ICMP, DHCP with BOOTP
Sieć bezprzewodowa: IEEE802.11 b/g/n
Bezpieczeństwo sieci bezprzewodowej: WEP 64/128 bit, WPA-PSK (TKIP/AES), WPA2-PSK (AES). SSL/TLS (HTTPS)

Skanowanie
Skanowanie 2-stronne: tak
Skanuj do: obrazu, e-mail, drukarki, sieci, FTP, OCR,
prędkość skanowania kolorowego A4: 7.5 str./min
Skala szarości: 16/8 Bit
Interpolowana rozdzielczość skanowania: 1200 x 1200 dpi
Zgodność z SANE: tak
Rozdzielczość skanowania z podajnika ADF: 600 x 600
Zgodność z TWAIN: Mac OS X 10.6 albo nowszy, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.