Menu

Canon Lide 300

Cechy produktu

  • Producent Canon 

Opis

Skaner CanoScan LiDE 300 producenta Canon

Ten niewiele znaczący, lekki i niedrogi, płaski skaner A4 jest perfekcyjny dla osób, którym zależy na prostym, uruchamianym jednym przyciskiem skanowaniu. CanoScan LiDE 300 ma smukłą, kompaktową i elegancką konstrukcję. Wyekwipowano go w 4 przyciski ułatwiające obsługę, które umożliwiają bezproblemowe skanowanie. Idealne rozwiązanie do skanowania w wysokiej rozdzielczości w domu lub w biurze.


bezbłędne wydruki bez ramek

Możesz bez problemu drukować wspaniałe, wypełnione drobnymi szczegółami zdjęcia bez ramek od wymiaru 4 × 6" do formatu A4, a także wysokiej jakości dokumenty z wyraźnym tekstem.


Natychmiastowy dostęp

Proste drukowanie, kopiowanie i skanowanie za pomocą smartfona, tabletu albo bezpośrednio z pamięci masowej w chmurze za pośrednictwem usługi PIXMA Cloud Link – wszystko dzięki aplikacji CANON PRINT. Dokumenty można drukować, a także skanować do takich usług w chmurze jak Dysk Google, OneDrive i Dropbox. Można także dołączać zeskanowane pliki do wysyłanych wiadomości e-mail – i to bez zastosowania komputera. Funkcje skanowania do usług w chmurze i do wiadomości e-mail są dostępne tylko w przypadku użytkowania oryginalnych atramentów producenta Canon.


Oszczędność pieniędzy

Opcjonalne kasety z atramentem XL i samoczynny druk dwustronny zezwalają na ograniczanie ilości odpadów i zwiększanie oszczędności choćby o 50% w kontraście do wykorzystywania typowych kaset.


Twórz

Uwolnij swój artystyczny potencjał dzięki Creative Park i aplikacji Easy PhotoPrint Editor. Aplikacja umożliwia projektowanie m.in. Kart i kalendarzy, w których można umieszczać fotografie z tabletu, komputera albo chmury.


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.