Menu

Canon Lide 400

Cechy produktu

  • Producent Canon 

Opis

Ten prędki skaner o wyrafinowanej, stylowej konstrukcji pozwala na profesjonalne tworzenie wysokiej jakości kopii dowolnego dokumentu, zdjęcia lub książki.
Najwyższej jakości skaner, umożliwiający szybszą pracę i skanowanie w wysokiej rozdzielczości i oszczędzanie miejsca, energii i czasu. Nowoczesna konstrukcja, mała, pionowa podstawa i jedno złącze USB Type-C z obsługą zasilania świetne rozwiązanie do korzystania w domu albo biurze.
Dzięki technologii LiDE marki Canon możesz w wydajny sposób tworzyć wysokiej rozdzielczości (4800 × 4800 dpi) skany fotografii i dokumentów w zaledwie 8 sekund.
Możliwość przechowywania i stosowania skanera w pionie zagwarantuje wolne miejsce na biurku. Tradycyjna konstrukcja tego niewielkiego skanera wkomponuje się bez problemu w domowe i biurowe wnętrze.
Możesz wytwarzać nad wyraz precyzyjnie odwzorowane skany za pomocą jednego przycisku. Dzięki pokrywie Z z podwójnymi zawiasami możesz też profesjonalnie skanować pokaźne dokumenty o grubości do 21 mm.EAN: 4549292119855
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 2996C010AA
rodzaj skanera: płaski
wykorzystanie: tekst (OCR)
Układ optyczny: CIS
Rozdzielczość optyczna: 4800 × 4800 dpi
Skanowane wymiary: A4
Podajnik dokumentów (ADF): nie
prędkość skanowania: szybkość skanowania (A4, 300 dpi, tryb barwny): Około 8s szybkość skanowania (4 × 6", 300 dpi, tryb barwny): Około 4s
Głębia barw: 48-bitowa na wejściu -> 48/24-bitowa na wyjściu
Głębia odcieni szarości: 16-bitowe na wejściu -> 8-bitowe na wyjściu
Interfejs: USB-C
Przyciski funkcyjne: 5 przycisków (PDF x 2, AUTOSCAN, COPY, SEND)
dołączone oprogramowanie: Scan Gear dla systemu Windows Scan Utility dla systemu Windows
wymiary: 250 x 365 x 39 mm
Waga: 1.7 kg

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.