Menu

Plustek d430

Cechy produktu

  • Producent Plustek 
  • Maksymalny format skanowania A4 
  • Interfejs USB 

Opis

Skaner dokumentów, przenośny

przenośny skaner szczelinowy z funkcją skanowania dwustronnego z rozdzielczością 600 dpi
nad wyraz obfita szybkość skanowania: 1,8 sekundy (skanowanie jednostronne), 2,4 sekundy (skanowanie dwustronne)
wygodne skanowanie do formatu A4, kart plastikowych, wizytówek i karty wytłaczanych
Bezpośrednie skanowanie do przeszukiwalnego pliku PDF
Program Plustek DocAction: Programowanie 9 zdefiniowanych profili skanowania
komplet mieści fachowe oprogramowanie OCR, brak czasu nagrzewania
Kompatybilny z TWAIN


Dwustronny skaner szczelinowy, istotnie szybki

Plustek MobileOffice D430 to mobilny skaner dwustronny, który z nad wyraz dużą prędkością zaledwie 1,8 sekundy skanuje całą stronę A4. Skaner z matrycą CIS i funkcją dwustronnego skanowania prosto przetwarza szeroką gamę formatów: A4, listy, karty plastikowe, wizytówki i karty wytłaczane (karty kredytowe). Skaner szczelinowy może przy tym skanować dokumenty do długości 1270 mm.
Skaner Plustek D430 przekonuje ponadto nad wyraz prostą obsługą. Za pomocą przycisków funkcyjnych „One-Touch" można zaprogramować do 9 różnych profili skanowania. Czynności skanowania są automatycznie uruchamiane przez pojedyncze naciśnięcie jednego z dwóch przycisków (skanowanie jedno- albo dwustronne). Wstępnie skonfigurowane zostały np. Profile skanowania „Skanowanie do pliku PDF", „Skanowanie do drukarki", „Skanowanie do przeszukiwalnego pliku PDF" i „Skanowanie do wiadomości e-mail". Przy pomocy dołączonego oprogramowania DocAction użytkownik może komfortowo wybrać profile skanowania. Kompaktowa budowa i szykowna konstrukcja skanera MobileOffice D430 czynią z niego interesujące urządzenie wielofunkcyjne, które perfekcyjnie nadaje się do pracy w sektorze administracyjnym i w recepcji.

Pracuj ekspresowo i łatwo
Plustek MobileOffice D430 to niesłychanie szybki skaner. Skanuje formaty od A4 do kart plastikowych kredytowych w mgnieniu oka. Skanowanie dokumentu A4 trwa zaledwie 1,8 sekundy. Jedno naciśnięcie przycisku wystarcza, aby w niedługim czasie zeskanowany dokument pojawił się na pulpicie.

Podwójna matryca CIS
Dzięki integracji 2 kolorowych matryc CIS skanowanie za pomocą skanera Plustek MobileOffice D430 jest jeszcze bardziej komfortowe. Bez nagrzewania skaner jest natychmiast gotowy do pracy i skanuje z szybkością choćby do 33 stron na minutę (200 dpi – jednostronnie, A4, skala szarości). Też wytłaczane dokumenty i materiały, jak np. Karty kredytowe, można bezproblemowo skanować dzięki zastrzeżonej technologii szczelinowej. Dzięki czemu krzywo wciągnięte albo przesunięte oryginały dokumentów należą do przeszłości.

Kompaktowa kompozycja do mobilnego wykorzystania
Dzięki kompaktowej konstrukcji i niewielkim rozmiarom 30,3 cm x 9,4 cm x 6 cm skaner MobileOffice D430 jest stosownym rozwiązaniem do zastosowań przenośnych. W sektorze zarządzania projektami, w znikomym biurze, podczas pracy w domu też w recepcji - skaner MobileOffice D430 dzięki interfejsowi TWAIN można w przystępny sposób połączyć, poprzez co jest znakomitym partnerem w każdych warunkach.

Wyposażenie:
Dwustronny skaner szczelinowy
Proste skanowanie od wizytówek do formatu A4
Nie wymaga czasu nagrzewania

informacje techniczne:
automatyczne wciąganie wzorów: 1 arkusz · Funkcja skanowania: dokumentów,zdjęć,wizytówek · Głębokość produktu: 94 mm · Interfejsy (Komputerowe / Multimedialne): USB · Jednostka płaska: nie · Maksymalna długość skanowania: 1270 mm · Maksymalna szerokość skanowania: 216 mm · Maksymalny format papieru: A4 · Moduł druku dwustronnego: tak · Podajnik: tak · typ sensora: CIS · typ skanera: Skaner dokumentów · Rozdzielczość optyczna: 600 x 600 dpi · Skanowanie przezroczy: nie · Szerokość produktu: 303 mm · Waga: 960 g · Wysokość towaru: 60 mm

wysyłka obejmuje:
zestaw oprogramowania Plustek DocAction, Plustek DICapture, ABBYY FineReader, Hotcard BizCard Finder.

Wskazówki:
informacje dotyczące prędkości skanowania, jeśli występują, odnoszą się do formatu A4.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.