Menu

Plustek PL2000 Plus

Cechy produktu

  • Producent Plustek 

Opis

Kompaktowy i dopasowany do potrzeb biurowych PL2000 Plus wykorzystuje technologię CIS, która nie wymaga obszernej przestrzeni i wykorzystuje diody LED jako źródło światła. Wykorzystanie doświetlenia LED o niskim poborze energii jest rozwiązaniem przyjaznym dla środowiska, trwałym i gwarantującym wyjątkowe doświetlenie niewymagające nagrzewania, gwarantującym przy tym uzyskanie rzeczywistych i należycie odwzorowanych barw.

Skaner zaopatrzono w pięć przycisków dedykowanych dla oprogramowania OCR (rozpoznawanie znaków), kopiowania, przeszukiwalnych plików PDF, a także innych plików. Interfejs TWAIN oferuje dużo funkcji polepszających jakość obrazów.

objętość podajnika ADF skaneru PL2000 Plus to aż 80 kartek. Płaski zarys skanera pozwala na skanowanie delikatnych lub szczególnie grubych dokumentów, takich jak fotografie i grafiki, rękopisy albo nawet książki.

Z oprogramowaniem DocAction wystarczy jedynie włożyć dokument do skanera i wcisnąć przycisk ''Skanuj''....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.