Menu

Babybjörn śliniak BABY z kieszonką, pastelowy niebieski

Cechy produktu

  • Producent Babybjörn 
  • Ilość sztuk
  • Kolor niebieski 

Opis

wygodny, wodoodporny śliniak, dzięki któremu unikniesz bałaganu Dziecięcy śliniaczek – w który wpadnie wszystko to, co nie trafi do niewiele znaczącej buzi – jest tworzony z elastycznego plastiku. Głęboka kieszonka zachowuje swój kształt, więc dziecko ruszając się i naciskając na nią, nie opróżni jej przypadkiem.

Miękkie, regulowane zapięcie uniemożliwia otarciom, a także sprawia, że śliniaczek rośnie razem z dzieckiem.Śliniaczek możesz przetrzeć wilgotną dzianiną albo zmyć w zmywarce. Został on produkowany z ekspresowo schnącego tworzywa, więc w krótkim czasie będzie ponownie gotowy do wykorzystania.

Śliniaczek jest przeznaczony dla dzieci, które skończyły cztery miesiące. Atrybuty towaru: komfortowe, regulowane zapięcie Śliniaczek jest wytwarzany z miękkiego tworzywa, dlatego stykając się z szyją dziecka, nie sprawia otarć.

Miękkie zapięcie można dopasować do rosnącego dziecka. Na dodatek w trosce o bezpieczeństwo zapięcie zostało zaprojektowane tak, żeby odpięło się, gdy śliniaczek o coś zaczepi. Pojemna kieszonka na wszystko, co spadnie z widelczyka albo łyżeczki Głęboka kieszonka pomieści to, co nie trafi do niedużej buzi.

Ściśnięta zachowuje swój zarys, więc niemożliwe jest przypadkowe jej opróżnienie. Nieskomplikowany w czyszczeniu Dzięki odpowiedniemu materiałowi i wykończeniom śliniaczek jest wyjątkowo przystępny do utrzymania w czystości, ponadto można go myć w zmywarce.

Wodoodporny materiał Śliniaczek jest wodoodporny, więc resztki pokarmu a także płyny nie mogą przesiąknąć i zabrudzić dziecięcego ubranka. Atestowane i bezpieczne materiały Miękki śliniaczek BABYBJÖRN produkowany jest z tworzywa dopuszczonego do kontaktu z artykułami spożywczymi zgodnie ze standardami obowiązującymi w Europie (EEC) i USA (FDA).

Tworzywa, z których wytwarzano śliniaczek BABYBJÖRN nie zawierają PVC, bisfenolu A (BPA), ftalanów, kadmu, ołowiu ani chloru. Dlaczego warto wybrać produkty BABYBJÖRN BABYBJÖRN zawsze stawia bezpieczeństwo dzieci na pierwszym miejscu!

Gdy kupujesz naczynia, sztućce i śliniaki BABYBJÖRN, możesz być pewien, że materiały, z których je wytwarzano, są stale poddawane rygorystycznym testom na obecność Bisfenolu A (BPA) i innych zgubnych substancji oraz są certyfikowane jako przeznaczone do kontaktu z żywnością.

na dodatek nasze produkty łatwo się czyści i są ergonomiczne w użyciu. Specyfikacja produktu: Wiek: od ok. 4 miesiąca życia. Dostosowywane zapięcie: 19-30 cm. Materiał: miękkie śliniaczki tworzone są z polipropylenu (PP) i termoplastycznego elastomeru (TPE).

Czyszczenie: przecierać czystą wilgotną dzianiną lub opłukać pod bieżącą wodą. Śliniaczek można myć w zmywarce. Gwarancja 36 miesięcy.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.