Menu

Mason Cash - Baker's Authority Zestaw pojemników ilość elementów: 4

Cechy produktu

  • Producent Mason Cash 

Opis

Pasmo Mason Cash Baker's Authority oddają hołd bogatym domowym piekarzom, powojennej wielkiej Brytanii w latach czterdziestych i pięćdziesiątych. Biorąc inspirację z pakowania racjonującego, używając śmiałych odcieni i czcionek, linia doda odcień i styl do każdej kuchni.

Mason Cash zestaw 4 pojemników Baker's Authority

Produkty producenta MASON CASH są nie tylko praktyczne i poręczne lecz także zniewalają swoim unikatowym wyglądem. Ich unikalny design pozwoli zjednoczyć się do postępowych jak i konwencjonalnych kuchni,, a także na pewno stanie się ich ozdobą.

zestaw 4 puszek producenta Mason Cash na mąkę, cukier, kakao oraz sodę oraz inne produkty są użyteczne i zapobiegną utracie świeżości i aromatów. Puszki zdobione pozostały napisami dzięki temu w Twojej kuchni zapanuje ład i porządek.

wymiary:

- obfita puszka (3,7l) 16 x 19 cm

- przeciętna (2,4l) 14 x 16,5 cm

- średnia mniejsza (1,45l) 11 x 14,5 cm

- niewielka (0,5l) 7,5 x 11,5 cm

Pojemniki są funkcjonalne i ergonomiczne co świadczy o tym faktprzepięknie dopasowuje się do kuchennych dodatków a także są proste w czyszczeniu, wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką.

atrybuty produktu

  • zestaw 4 stylowych pojemników do przechowywania
  • wspaniale nadają się na mąkę, cukier, kakao oraz sodę,
  • sprawdzą się także do przechowywania innych rzeczy w różnych pomieszczeniach,
  • puszki wykonane z malowanej proszkowo stali,
  • każdy pojemnik wyposażony w pokrywkę i zdobione napisy
  • czyścić przecierając wilgotną ściereczką.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.