Menu

Mason Cash Pojemnik na ciasto Bakewell

Cechy produktu

  • Producent MASON CASH 

Opis

Mason Cash Bakewell jest inspirowany kuchnią wiejską z połowy XIX wieku w mieście Derbyshire o tym samym imieniu. Miasto zachwyca nieprzeciętnymi tradycjami pieczenia, gdzie piekarze stwarzali i nadal kreujeją swoje popularne puddingi i tarty.

Mason Cash Pojemnik na ciasto Bakewell

Produkty producenta MASON CASH są nie tylko funkcjonalne i funkcjonalne ale także oszałamiają swoim wyjątkowym wyglądem. Ich unikalny design pozwoli zjednoczyć się do nowoczesnych jak i konwencjonalnych kuchni, i na pewno stanie się ich ozdobą.

Prezentuj i transportuj ciasta w profesjonalny sposób dzięki stylowemu pojemnikowi. Ma podstawkę i kopułkę z mechanizmem blokującym, dzięki temu ciasta pozostają świeże i są transportowane w sposób bezpieczny. Produkowany pozostał ze stali malowanej proszkowo na biało i jasnoniebiesko, a od przodu ozdobiony nazwą marki. Linia inspirowana jest XIX-wiecznymi naczyniami z miasta Bakewell znanego z tradycji piekarskich.

Pojemnik jest ergonomiczny i funkcjonalny co świadczy o tym faktpięknie dostosowuje się do kuchennych dodatków a także jest łatwe w czyszczeniu, wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką.

atrybuty towaru:

  • stylowy pojemnik na ciasto, złożony z podstawy i klosza z uchwytem,
  • wyposażony w mechanizm blokujący, dzięki któremu można przenieść, a następnie podać ciasto,
  • utrzymuje świeżość wypieku,
  • tworzony ze stali, malowany proszkowo na biało i jasnoniebiesko,
  • z przodu napis z nazwą firmy,
  • czyścić przecierając wilgotną ściereczką.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.