Menu

Baseus NGW 07-02

Cechy produktu

 • Producent Baseus 

Opis

Baseus Encok W07 - dokanałowe bezprzewodowe słuchawki Bluetooth 5.0 TWS:


Splątane kable od słuchawek to Twój odwieczny problem? Z powodu uciążliwego używania rezygnujesz ze słuchania muzyki czy rozmawiania w trakcie uprawiania sportu albo prowadzenia auta? teraz już nie musisz. Sięgając po bezprzewodowe słuchawki Baseus zyskujesz wygodny sprzęt o właściwościach mobilnych, który dyskretnie umieścisz w uchu, aby czerpać maksymalną przyjemność z odbierania czystych dźwięków. Baseus Encok True Wireless Earphones W07 to gwarancja fantastycznych efektów, z których możesz cieszyć się choćby poprzez 200 godzin!


Uwaga. Przed pierwszym naładowaniem słuchawek ściągnij folie ochronne ze styków na słuchawkach.


Specyfikacja: • Materiał: ABS

 • Bluetooth: 5.0

 • Czas czuwania: do 120h

 • Czas ładowania: ~1.5h

 • Czas pracy: 3-4h max

 • Zasięg: do 10m

 • objętość baterii: 500mAh/3.7V (baza słuchawek); 30mAh/3.7V (słuchawki)

 • Zakres częstotliwości: 20Hz-20KHz

 • typ złącza bazy: USB typ C

 • rozmiary (baza): 72mm x 74mm

 • wymiary (słuchawka): 44mm x 18mm


intuicyjna obsługa


Sprzęt marki Baseus cechuje się intuicyjną obsługą — włącza i wyłącza się go kliknięciem. Kiedy słuchawki są na swoim miejscu emitują czyste dźwięki, kiedy je usuwasz z uszu muzyka jest automatycznie pauzowana i wznawiania przy kolejnym założeniu. Również wtedy, gdy podczas odsłuchiwania playlisty zadzwoni do Ciebie telefon, muzyka zostanie samoczynnie wyciszona, abyś mógł swobodnie porozmawiać bez jakichkolwiek zakłóceń.


Dla jeszcze przyjemniejszego użytkowania gadżet został wyposażony we wbudowany trzyosiowy czujka, czułe sterowanie oraz system kontroli i uniemożliwiania błędom. Dzięki temu muzyczne doświadczenia będziesz przeżywał jeszcze intensywniej.


Najczystsze dźwięki


Dzięki bezprzewodowym słuchawkom nie tylko samodzielnie komponujesz listę piosenek do przesłuchania, ale też słuchasz ich z przyspieszonym biciem serca. Jak to możliwe? To proste. W tych niewielkich słuchawkach drzemie ogromny power. Posiadają elementy z membrany, która stanowczo starannie wyrównuje wysokie, średnie i niskie częstotliwości, pozwalając im płynąc harmonijnie, w zgodnym rytmie. To też zasługa cyfrowej technologii DSP, tworzącej imponujący efekt dźwiękowy.


Wyciszanie


Te słuchawki doskonale sprawdzą się w biurze, w trakcie pracy lub wtedy, gdy chcesz odpocząć i odciąć się od szumu miasta. Zostały zaopatrzone w technikę ENC — zintegrowane przednie i tylne sprzężenie zwrotne, które redukuje hałasy. Dzięki temu możesz prowadzić rozmowy telefoniczne komfortowo, nawet w głośnym otoczeniu.


Komfort wykorzystywania


Czy douszne słuchawki mogą być wygodne? Oczywiście, jeśli wybierzesz model marki Baseus. Sam fakt, iż są pozbawione kabli czyni je atrakcyjnymi dla użytkownika. Jeszcze ich mała waga obiecuje wygodne stosowanie. Ważące zaledwie 5 gramów słuchawki są praktycznie niewyczuwalne w uchu. Dostosowują się do jego budowy anatomicznej, dzięki poręcznemu kształtowi i możliwości 360- stopniowej regulacji. Są oporne na kurz i wodę.


Łączące się z urządzeniem z pomocą systemy Bluetooth 5.0 słuchawki odbierają sygnał z dystansu nawet 10 metrów. Zapewniają 2-krotnie szybszą transmisję aniżeli konkurencyjne modele. Zastosowana 500mAh bateria po pełnym naładowaniu pracuje choćby 200 godzin, co realnie oznacza prowadzenie rozmów przez 25 godzin!

CN: 8518 30 00 - Słuchawki i głośniki
EAN: 6953156297470
Kod Producenta: NGW07-02
Kolor wiodący: Biały
MOQ: 50
MULT_OQ: 50
typ opakowania: Pudełko

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.