Menu

Beats by Dr. Dre Beats Pro

Cechy produktu

  • Producent Beats by Dr. Dre 
  • Mikrofon nie 
  • Regulacja głośności nie 
  • Rodzaj połączenia przewodowe 
  • Typ na głowę 

Opis

Inspirowane dźwiękiem znajduj inspiracje w trakcie korzystania ze słuchawek bezprzewodowych Solo Pro Wireless. Dzięki dwóm trybom działania Solo Pro możesz oddawać się słuchaniu muzyki tak, jak lubisz. Przy włączonej adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC) możesz w pełni zatopić się w dźwięku i oddać się twórczej pracy.

Z kolei w trybie Transparency będziesz wiedzieć, co dzieje się wokół Ciebie. Każdy składnik słuchawek Solo Pro dokładnie przemyślano – w tym instynktowny sposób ich włączania i wyłączania przez składanie.

praktyczna konstrukcja zagwarantuje nieszablonową wygodę podczas długiego słuchania i jednocześnie eksponuje się gustownym dizajnem. A dzięki baterii wystarczającej nawet na 22 godziny odtwarzania muzyka będzie grała, gdziekolwiek się odszukasz.

Sterowanie dźwiękiem Słuchawki Solo Pro wyróżnia wielkie spektrum akustyczne o konkretnym, wyrazistym dźwięku i rewelacyjnie zbalansowanych tonach. Wychodząc od nagradzanego brzmienia słuchawek Solo3 Wireless, inżynierowie Beats przeprojektowali i ulepszyli profil dźwięku tak, by słuchanie muzyki dostarczało jeszcze większych wrażeń.

Dzięki dwóm najróżniejszym trybom słuchania możesz decydować, kiedy odciąć się od świata, a kiedy sobie o nim przypomnieć. Technika adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC) aktywnie tłumi hałas z otoczenia i wykorzystuje kalibrację sygnału w czasie rzeczywistym, by zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny dźwięków.

W ten sposób słuchawki dają Ci maksymalną swobodę twórczego działania i czerpania inspiracji. Nieprzerwanie pilnują szumy otoczenia, by produktywnie je tłumić. I samoczynnie dostosowują się w czasie rzeczywistym do ułożenia na głowie, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, aby dostarczał wyłącznie najlepszych wrażeń akustycznych.

Słuchawki Solo Pro wytwarzano tak,idealnie pasowały do Twojego aktywnego stylu życia i sprawdzały się wszędzie tam, gdzie jesteś. Wiadomo jednak, że redukcja szumów nie za każdym razem jest mile widziana. Za to muzyka – jak najmocniej.

Tryb Transparency przepuszcza dźwięki z otoczenia i tła, bez żadnego uszczerbku na niewiarygodnie wysokiej jakości dźwięku. Pomiędzy dwoma trybami możesz się łatwo przełączać za pomocą jednego przycisku.

dzięki temu dźwięk będzie za każdym razem odtwarzany w sposób słuszny do sytuacji. Elegancja i wygoda w jednym podczas projektowania słuchawek skupiono się na ich ergonomice, tak żeby były komfortowe i umożliwiały wielogodzinne słuchanie.

Konstrukcję regulowanego pałąka ze szczotkowanego metalu w dodatku usztywniono, a przyciski sterowania zgrabnie wkomponowano w nauszniki. Dzięki temu słuchawki są komfortowe w obsłudze, a jednocześnie wyróżniają się prostotą i elegancją.

w rezultacie uzyskano solidną, ale estetyczną konstrukcję charakteryzującą się subtelnym, wyrafinowanym dizajnem. Mają moc, aby inspirować To pierwsze słuchawki Beats, które włączają się i wyłączają po rozłożeniu i złożeniu.

sprawia to,...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.