Menu

Beats by Dr. Dre UrBeats3

Cechy produktu

  • Producent Beats by Dr. Dre 
  • Typ douszne 

Opis

Słuchawki dokanałowe BEATS żeby DR. DRE urBeats3 Czarno-czerwony Słuchawki urBeats3 dostarczają naprawdę nieszablonowych wrażeń dzięki dopracowanej akustycznie konstrukcji z osiowo umieszczonym przetwornikiem.

Każdy wariant muzyki będzie brzmieć rewelacyjnie. Produkowane z laserową precyzją odpowietrzniki zapewniają równowagę niskich tonów przy minimalnych różnicach ciśnienia, a dwukomorowa struktura akustyczna synchronizuje dźwięk i zagwarantuje naturalne brzmienie.

Słuchawki urBeats3 wyśmienicie pasują do Twojego stylu życia. Mają wygodne, użyteczne kształty i pozwalają poprzez cały dzień cieszyć się legendarnym brzmieniem Beats. Jest niemało opcji, więc możesz wybrać nadzwyczajnie dobrane wkładki douszne gwarantujące pełen komfort i sprawną izolację od dźwięków z otoczenia.

Gdziekolwiek się odszukasz, będziesz w kontakcie ze światem. Bo kabel RemoteTalk ma mikrofon oraz przycisk do odbierania połączeń. Tak samo łatwo możesz za jego pomocą sterować odtwarzaniem, a nawet wywołać Siri.

Gdy nie korzystasz ze słuchawek, wkładki douszne pozostają magnetycznie połączone, a ponieważ przewód się nie plącze, mogą być komfortowo zwinięte w trakcie przenoszenia. Dopracowane atrybuty akustyczne specyficzne brzmienie.

stosowna poręczna budowa zapewnia komfort użytkowania poprzez cały dzień. Możliwość wybrania wkładek, które idealnie pasują do uszu i efektywnie tłumią hałas otoczenia. Komfortowe przenoszenie dzięki nieplączącemu się płaskiemu przewodowi i magnetycznemu łączeniu słuchawek.

Odbieranie połączeń, sterowanie muzyką i aktywacja Siri z przewodem RemoteTalk. Gwarancja 24 miesiące....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.