Menu

Bose QC35

Cechy produktu

 • Producent Bose 
 • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
 • Typ nauszne 

Opis

Bose QuietComfort 35 I metaliczny

Uwolnij się od przewodów! Podłącz słuchawki Bose QuietComfort 35 do sprzętów przy pomocy parowania Bluetooth i NFC.

Korektor zoptymalizowany pod względem głośności zapewnia jednostajny dźwięk niezależnie od poziomu głośności, a system dwóch mikrofonów wyciszających hałas zapewnia istotne rozmowy nawet przy silnym wietrze i hałasie.

Wypróbuj je — a potem spróbuj się bez nich obyć.

Muzyka brzmi lepiej

Włączasz słuchawki i hałas natychmiast cichnie. Twoje ulubione utwory wznoszą się na nowy poziom i brzmią tak bogato i czysto, że masz wrażenie, jakby były odtwarzane po raz pierwszy. To magiczne przeżycie dla Twoich uszu — lecz to nie magia. To starannie zaplanowane ułożenie mikrofonów w środku i na zewnątrz muszli słuchawek. To opatentowane rozwiązania elektroniczne, które stale mierzą i porównują poziomy szumów zewnętrznych, a potem optymalnie na nie reagują. A w dodatku to rozwiązania elektroniczne wysyłające równoważny sygnał do muszli słuchawek w celu zredukowania hałasu. A Ty możesz radować się muzyką, którą kochasz — albo tak konieczną Ci ciszą.

wyjątkowo długi czas działania akumulatora

Powszechnie uważa się, iż czas działania akumulatora jest krótszy w przypadku słuchawek bezprzewodowych. Bose zmieniło ten sposób myślenia. Jak? wymiar i zarys akumulatora litowo-jonowego pozostał tak przypasowany, aby zoptymalizować miejsce przystępne w muszli słuchawek—nie pogarszając dobrania ani komfortu słuchania. Możesz dzisiaj cieszyć się aż 20-godzinnym okresem bezprzewodowego korzystania ze słuchawek, co w sytuacji słuchawek bezprzewodowych stanowi znacząco długi czas. Możesz dodatkowo podłączyć słuchawki przewodowo i używać ich poprzez 40 godzin.

Cisza brzmi ciszej

Poziom elektronicznego szumu bazowego to nasza kolejna pasja. Szum bazowy w słuchawkach to miękki syk, który możesz słyszeć, jeśli używasz ich w cichym otoczeniu. Ze względu na to, iż hałas ten można mierzyć, bezustannie polepszamy rozwiązania elektroniczne zastosowane w słuchawkach QC35 aż do momentu, gdy ten miękki syk stanie się praktycznie niesłyszalny.

najkorzystniejsze materiały umożliwiające całodzienną wygodę

Materiały posiadają znaczenie. Dlatego pałąk słuchawek QC35 jest nie tylko miękki — jest elitarny. Owinięty w materiał Alcantara — miękkie pokrycie użytkowane przez prestiżowe międzynarodowe producenta w różnorodnych produktach, takich jak jachty i luksusowe samochody — zagwarantuje niezbędną wygodę korzystanie ze słuchawek przez cały dzień. Poduszki nauszne są produkowane z plastikowej skóry ekologicznej i mają silikonową nakładkę umożliwiającą pasywną redukcję hałasu.

Lekkie i trwałe? Jak?

Powszechnie uważa się, że lekkie słuchawki są wytworzone z plastiku i prosto pękają. Dlatego nie używamy plastiku. Stosujemy nylon umocniony włóknem szklanym, który zapewnia lekkość słuchawek i równocześnie powoduje, że są one niezwykle trwałe. Słuchawki posiadają jeszcze konkretne wykończenia. W sprężynie i zawiasach pałąka użyto stal nierdzewną, co rozszerza solidność słuchawek w powszednim używaniu.

Łatwe sterowanie

Łączenie z urządzeniami Bluetooth i przełączanie pomiędzy nimi, np. Z iPada na iPhone'a po odebraniu połączenia, jest dzisiaj szczególnie proste. Intuicyjny interfejs graficzny bezpłatnej aplikacji Bose Connect pozwala zarządzać wszystkimi połączeniami. Po sparowaniu z wieloma urządzeniami słuchawki będą się przełączać pomiędzy nimi automatycznie gdy tylko będziesz mieć na to ochotę. Aplikacja zagwarantuje dodatkowo aktualizacje oprogramowania i wskazówki dotyczące , a także pozwala na personalizację ustawień. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Bose Connect na urządzenie mobilne Apple.

Najważeniejsze cechy:

 • Dzięki wiodącej w branży technologii redukcji hałasu cichy dźwięk wydaje się jeszcze cichszy, a muzyka brzmi jeszcze lepiej.
 • Bezprzewodowa łączność z urządzeniami dzięki funkcji Bluetooth i parowaniu poprzez NFC
 • Do 20 godzin bezprzewodowej pracy akumulatora na jednym ładowaniu i do 40 godziny przy połączeniu przewodowym.
 • Dzięki materiałom najwyższej jakości słuchawki są lekkie i komfortowe całodzienne słuchanie
 • Aplikacja Bose Connect pomaga w zarządzaniu sparowanymi urządzeniami według własnych upodobań

informacje techniczne:

 • Akumulator litowo-jonowy
 • jedynie audio: 1,2 m
 • kabel USB: 30,5 cm
 • wymiary bez kabla (wys. X szer. X głęb.): 18 × 17 × 8,1 cm
 • Waga: 0,31 kg

Zawartość opakowania:

 • Słuchawki QC35
 • Adapter do samolotu
 • kabel audio do podłączenia przewodowego
 • kabel USB
 • Pokrowiec

niejednokrotnie ZADAWANE PYTANIA
Jaka jest różnica między słuchawkami bezprzewodowymi QuietComfort 35 a słuchawkami QuietComfort 35 II?
Słuchawki QuietComfort 35 II, podobnie jak model QuietComfort 35, są połączeniem wyjątkowej technologii redukcji hałasu, swobody od kabli, imponującej jakości dźwięku, systemu dwóch mikrofonów i 20-godzinnego czasu pracy akumulatora. Słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II są ponadto wyekwipowane w nowy przycisk funkcyjny na lewej muszli. Przycisk ten zagwarantuje dostęp do funkcji Google Assistant w krajach i językach, w których jest ona dostępna. Jeśli w danym kraju funkcja Google Assistant nie jest dostępna, przycisk ten będzie regulować poziom redukcji hałasu (ANR), by zapewnić najkorzystniejszą jakość dźwięku w każdych warunkach.

Czym jest struktura akustyczna słuchawek TriPort?
zastrzeżona struktura akustyczna słuchawek TriPort wykorzystuje zewnętrzne porty, które gwarantują przepływ powietrza w słuchawkach. Powiększa to ich głośność akustyczną bez potrzeby zwiększania muszli słuchawek. Dzięki czemu słuchawki generują ulepszony dźwięk i aktywnie redukują hałasy, a zarazem są mniejsze, lżejsze i wygodniejsze. Struktura akustyczna słuchawek TriPort jest użytkowana we wszelkich naszych słuchawkach i zestawach słuchawkowych.

Jaka jest pełna realna redukcja hałasu w słuchawkach bezprzewodowych QuietComfort 35 II?
Słuchawki QuietComfort 35 II wykorzystują intensywną i pasywną redukcję hałasu. Progresywne i chronione rozwiązanie elektroniczne zapewnia intensywną redukcję hałasu z użyciem mikrofonów umieszczonych jednocześnie w środku, jak i na zewnątrz muszli słuchawek. System elektroniczny wyłapuje dźwięk w niemal każdym otoczeniu, a następnie mierzy go, porównuje i reaguje — w każdym momencie — emitując sygnał równoważny. Pasywną redukcję hałasu osiągnięto dzięki kompozycji adekwatnej konstrukcji akustycznej i precyzyjnie dopasowanych tworzyw, z których wykonane są muszle słuchawek i poduszki.

Co to jest NFC?
NFC (Near Field Communication) to kanon łączności bezprzewodowej między dwoma urządzeniami znajdującymi się w minimalnej odległości, z reguły poniżej 10 cm. W słuchawkach QuietComfort 35 II funkcja NFC jest używana do obsługi parowania w trybie Bluetooth. Zbliżenie do prawej muszli słuchawek urządzenia z NFC, takiego jak smartfon, sprawi, że zostanie ono sparowane w trybie Bluetooth. Ponownie umieszczenie urządzenia obok muszli spowoduje usunięcie parowania.

Czy słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II pozwalają odbierać połączenia telefoniczne?
Tak. Słuchawki QuietComfort 35 II wyekwipowano w system dwóch mikrofonów, z którego można korzystać w trakcie rozmów za pośrednictwem smartfona obsługującego profil łączności Bluetooth® HFP. Obsługa tradycyjnych rozmów to nie wszystko: słuchawki współpracują także z licznymi aplikacjami korzystającymi z protokołu VoIP (Voice over Internet Protocol), takimi jak Skype czy FaceTime. System dwóch mikrofonów gwarantuje istotne rozmowy nawet przy sporym wietrze i hałasie, a funkcja słyszenia własnego głosu powoduje, że brzmisz naturalnie, kiedy rozmawiasz poprzez telefon. Słuchawki QuietComfort 35 II obsługujątechnikę HD Voice.

Jak sparować słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II z urządzeniem mobilnym?
w przypadku telefonu obsługującego kanon NFC wystarczy włączyć słuchawki, przesuwając trójpozycyjny przełącznik zasilania w środkowe położenie, i przyłożyć tył telefonu do przedniej części prawej muszli z widocznym logo NFC, a następnie zaakceptować monit o nawiązanie połączenia. Jeśli telefon nie obsługuje łączności NFC, najpierw należy upewnić się, że słuchawki zostały włączone, przesuwając trójpozycyjny przełącznik w środkowe położenie. Następnie należy przesunąć trójpozycyjny przełącznik do pozycji z ikoną Bluetooth i poczekać, aż dioda LED zaświeci się na niebiesko albo rozlegną się dalsze wskazówki od interfejsu głosowego. Teraz należy nowoczesnać zgodnie ze wskazówkami widocznymi w menu Bluetooth smartfona, aby podłączyć słuchawki. Po nawiązaniu połączenia dioda LED funkcji Bluetooth zaświeci się na biało.

Czy słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II mogą być równocześnie podłączone do dwóch urządzeń przenośnych?
Tak. Technologia komunikacji z wieloma urządzeniami pozwala słuchawkom QC35 II podtrzymywać połączenie z dwoma urządzeniami równocześnie — na przykład z iPadem i smartfonem. W trakcie oglądania filmu na podłączonym iPadzie słuchawki samoczynnie wstrzymają odtwarzanie, żeby odebrać rozmowę w podłączonym telefonie. Gdy rozmowa się zakończy, słuchawki przełączą się na film na iPadzie.

Jaki jest zasięg słuchawek bezprzewodowych QuietComfort 35 II?
Słuchawki QuietComfort 35 II posiadają zasięg do 9 metrów od urządzenia źródłowego. Wyjątkowo słuchawki działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących. Zasięg może się zmniejszyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi, lub zakłóceń wywoływanych poprzez inne urządzenia elektroniczne. Jeśli wystąpią zakłócenia w połączeniu Bluetooth®, w słuchawkach będzie słychać trzaski i szelesty. W takim przypadku należy oddalić się od routera bezprzewodowego lub kuchenki mikrofalowej i przenieść słuchawki bliżej urządzenia Bluetooth.

Jak ładuje się słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II?
Słuchawki QuietComfort 35 II można ładować przy pomocy załączonego kabla USB i gniazda komputera lub ładowarki (sprzedawanej osobno). By słuchawki zostały w pełni naładowane, potrzeba ok. 2,25 godzin. Po zakończeniu ładowania kontrolka akumulator zaświeci się na zielono. Kiedy brakuje czasu na pełne naładowanie akumulatora, podłączenie słuchawek do gniazdka na 15 minut zapewni zapas energii nawet na 2,5 godziny użytkowania.

Jak długo akumulator pozostaje naładowany?
Słuchawki QuietComfort 35 II są zaopatrzone w akumulator litowo-jonowy, który gwarantuje do 20 godzin bezprzewodowej pracy urządzenia i do 40 godzin pracy przy podłączeniu przewodowym.

Czy można słuchać muzyki po rozładowaniu akumulatora?
Tak. Słuchawki te nieprzerwany odsłuch ze źródła dźwięku, choćby po wyczerpaniu akumulatora. Jednak w sytuacji braku zasilania aktywna redukcja hałasu, a także dynamiczna korekcja Active EQ nie będą działać.

Czy słuchawki bezprzewodowe QuietComfort 35 II można ładować przy użyciu komputera PC/laptopa?
Tak. Słuchawki QuietComfort 35 II są wyekwipowane w kabel USB, który umożliwia ich ładowanie poprzez komputer PC albo notebook. Należy pamiętać, iż komputer PC lub laptop musi być włączony i w stanie czuwania, aby można go było używać do ładowania poprzez USB.

Do czego służą przyciski znajdujące się z tyłu prawej muszli słuchawek?
obszerniejszy środkowy przycisk to przycisk wielofunkcyjny. Pozwala on odtwarzać, wstrzymywać i zmieniać utwory albo filmy, odbierać i kończyć połączenia telefoniczne i korzystać z poleceń głosowych, takich jak Siri albo wybieranie głosowe. Przyciski znajdujące się po każdej stronie przycisku wielofunkcyjnego to przyciski zmiany głośności (+/-). Są ułożone w naturalnym ustawieniu góra-dół, aby użytkownikowi było z łatwością regulować głośność.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.