Menu

Bose SoundSport Free

Cechy produktu

 • Producent Bose 
 • Typ douszne 

Opis

Słuchawki bezprzewodowe Bose SoundSport Free

Zyskaj czysty i potężny dźwięk wprost z naszych pierwszych zupełnie bezprzewodowych słuchawek dousznych. Zaprojektowaliśmy je tak, by były wygodne i nie wypadały z uszu. Wykorzystują szereg najnowszych technologii, które umożliwią przenieść trening na wyższy poziom.

udoskonalona konstrukcja słuchawek

Skupiliśmy się na każdym szczególe technologii zamkniętej wewnątrz słuchawek, od ulepszenia obwodów i doskonalszego dźwięku po wzmocnienie anteny Bluetooth® zwiększającej maksymalną moc sygnału. Efekt? Słuchawki, które nieustannie gwarantują czysty dźwięk, niezależnie od tego, czy trzymasz telefon w dłoni, w kieszeni, w opasce na ramię, czy na panelu bieżni. Możesz zapomnieć o przewodach.

genialny komfort i stabilność

Słuchawki te są niezrównanym połączeniem komfortu i stabilności. To dla nich zaprojektowaliśmy stożkową końcówkę, która zapewnia równomierny kontakt z wnętrzem ucha, a jej specjalny profil wpasuje się naturalnie w zarys małżowiny. Słuchawki nie tylko nie wypadną, ale też nie zmęczą uszu nawet po długim czasie. Pozwolą natomiast osiągnąć zawrotne wyniki podczas treningów.

Najwyższa moc i najwyższej jakości dźwięk

Wyniki sportowe są owocem ciężkiej pracy na treningach. Podobnie jest w przypadku projektowania słuchawek pod kątem najwyższej jakości dźwięku. Pracowaliśmy nad tą kwestią poprzez długie dekady. Korektor zoptymalizowany pod względem głośności i system cyfrowego przetwarzania sygnałów Bose sprawiają, iż dźwięk jest pełny i harmonijny, niezależnie od ustawień. Możesz ćwiczyć w najbardziej zatłoczonej siłowni, bo nawet tam słuchawki zmotywują Cię do treningu.

Zapoć siebie. A nie słuchawki.

Wilgoć z reguły nie jest najkorzystniejszą przyjaciółką słuchawek. Znaleźliśmy sposób na to, żeby to zmienić. Stosując specjalną hydrofobową siatkę, udało nam się uchronić wnętrze słuchawek przed wilgocią. Pot i deszcz nie są im straszne. Od teraz pogoda nie będzie dla Ciebie wymówką.

Wielofunkcyjny pokrowiec

Jedno ładowanie starcza na pięć godzin pracy, dzięki temu słuchawki mogą towarzyszyć Ci podczas niemal każdego treningu. Żeby je naładować, po skończonym treningu włóż je do pokrowca. Pokrowiec zabezpieczy je, a w dodatku pozwoli na dwa dopełniające cykle ich ładowania (lub do 10 godzin odtwarzania na akumulatorze), dzięki czemu słuchawki będą za każdym razem gotowe do działania. Co więcej, niedługie 5-minutowe ładowanie da aż 45 minut pracy.

Znajdź słuchawki dla siebie

Nie wiesz gdzie jest słuchawka? Pomyśleliśmy o wszystkim. Aplikacja Bose Connect pomoże Ci znaleźć słuchawki, jeżeli je zgubisz. A to zaledwie początek. Możesz zarządzać wszystkimi połączeniami Bluetooth i przełączać się między nimi. Aplikacja Connect pozwoli także aktualizować oprogramowanie, udzieli niezastąpionych wskazówek i umożliwi personalizację ustawień.

Specyfikacja wymiary/waga:
 • Słuchawki:3,12 cm wys. × 2,5 cm szer. × 3 cm głęb. (15 g każda ze słuchawek)
 • Pokrowiec:3,75 cm wys. × 10 cm szer. × 4,75 cm głęb. (80 g)
dopełniające informacje:
 • Akumulator litowo-jonowy
 • Czas ładowania: 2 godziny
 • Czas pracy akumulatora: 5 godzin po pełnym naładowaniu
Zawartość opakowania:
 • Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free
 • przenośny pokrowiec z ładowarką
 • Końcówki StayHear+ Sport w 3 wymiarach
 • przewód USB

często zadawane pytania: Czy za pomocą słuchawek SoundLink Micro można słuchać dźwięku w filmach, na przykład podczas oglądania ich na tablecie?

Tak. Jednak jakość odtwarzania – w szczególności synchronizacja dźwięku i video – może być gorsza od oczekiwanej. Dźwięk słuchawek kompletnie pozbawionych przewodów podlega pewnemu opóźnieniu w stosunku do obrazu. Opóźnienie to może się różnić w zależności od urządzenia, systemu operacyjnego, aplikacji, treści opartych o chmurę, infrastruktury sieci i samych słuchawek

Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free są wodoodporne?

Nie. Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free zostały zaprojektowane tak, aby znosiły działanie potu i niesprzyjających warunków pogodowych. Nie są dedykowane do zanurzania w wodzie poprzez dłuższy czas, np. Podczas pływania.

Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free pozwalają odbierać połączenia telefoniczne?

Tak. Słuchawki SoundSport Free wyposażono w system dwóch mikrofonów, z którego można korzystać w trakcie rozmów za pośrednictwem smartfona obsługującego profil łączności Bluetooth® HFP. Dźwięk połączenia będzie słyszalny w prawej słuchawce. Obsługa klasycznych rozmów to nie wszystko: słuchawki współpracują również z licznymi aplikacjami korzystającymi z protokołu VoIP (Voice over Internet Protocol), takimi jak Skype czy FaceTime.

Jak sparować słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free z urządzeniem przenośnym?

Kiedy słuchawki zostaną wyjęte z pokrowca po raz pierwszy, przejdą automatycznie w tryb widoczności, co pozwoli innym urządzeniom wykryć je.skonsolidować słuchawki z urządzeniem i poznać ich uzupełniające funkcje zalecamy pobranie aplikacji Bose Connect. Jeśli jednak nie chcesz korzystać z aplikacji Bose Connect, wykonaj instrukcje widoczne w menu Bluetooth urządzenia,zespolić je ze słuchawkami. Po nawiązaniu połączenia diody LED funkcji Bluetooth na obu słuchawkach zaświecą się na biało.zespoić dodatkowe urządzenia ze słuchawkami, naciśnij i przytrzymaj przycisk Bluetooth, który znajduje się na lewej słuchawce, aż dioda LED funkcji Bluetooth zaświeci się na niebiesko albo kiedy usłyszysz w prawej słuchawce komunikat „Ready to connect" (Gotowość do połączenia). Następnie postępuj zgodnie ze wskazówkami w aplikacji Bose Connect, aby zakończyć proces parowania.

Jaki jest zasięg słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free?

Słuchawki SoundSport Free można zbratać z urządzeniem źródłowym za pośrednictwem prawej słuchawki. Prawa słuchawka będzie odtwarzała dźwięk, jeśli odszuka się ona w odległości do 9 metrów (30 stóp) od urządzenia źródłowego. Lewa słuchawka pozostanie połączona z prawą, dopóki będzie naładowana, poza pokrowcem i w odległości nieprzekraczającej 9 metrów (30 stóp) od prawej słuchawki. Zasięg może się ograniczyć za sprawą fizycznych przeszkód, takich jak ściany czy drzwi lub zakłóceń powodowanych przez inne urządzenia elektroniczne. Niezwykle słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free działają w pokoju, w którym znajduje się urządzenie, i w pomieszczeniach z nim sąsiadujących.

Jak ładuje się słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free?

Aby naładować słuchawki SoundSport Free, wystarczy je umieścić w pokrowcu z ładowarką. Jeżeli ładowarka dysponuje odpowiednim zapasem prądu, ładowanie zacznie się samoczynnie. W trakcie ładowania diody LED na futerale będą migać. Żeby słuchawki zostały w pełni naładowane, potrzeba ok. 2 godzin. Po zakończeniu ładowania kontrolka akumulatora zaświeci się na stałe i w pewnym momencie zgaśnie. Jeśli akumulator w pokrowcu jest rozładowany, należy podłączyć do niego załączony przewód, a drugi jego koniec do portu USB w komputerze albo w ładowarce (sprzedawanej osobno).

Jaka jest żywotność akumulatora słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free?

Akumulator słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free zezwala na 5 godzin ich wykorzystywania. Żywotność akumulatora oznacza liczbę godzin stosowania słuchawek po całkowitym naładowaniu, aktywnie stosowanych do słuchania muzyki albo rozmów telefonicznych. Załączony pokrowiec z ładowarką umożliwia dwa uzupełniające cykle ładowania słuchawek, które dadzą dopełniające 10 godzin odtwarzania.

Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free można ładować przy użyciu komputera PC/laptopa?

Tak. Słuchawki SoundSport Free są wyekwipowane w przewód USB, który umożliwia ich ładowanie przez komputer PC albo laptop. Należy pamiętać, że komputer PC albo laptop musi być włączony i w stanie czuwania, by można go było używać do ładowania poprzez USB. Słuchawki muszą być umieszczone w pokrowcu, żeby były ładowane.

Czy można słuchać muzyki po wyczerpaniu akumulatora?

Nie. Słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free nie będą odtwarzać muzyki, jeśli akumulator został kompletnie wyczerpany.

Czy mogę szybko naładować akumulator?

Tak. Kiedy akumulator jest rozładowany, wystarczy na 15 minut podłączyć ładowarkę, aby móc odtwarzać muzykę jeszcze przez 45 minut.

Do czego służą przyciski na prawej słuchawce?

obszerniejszy środkowy przycisk to przycisk wielofunkcyjny. Włącza odtwarzanie/pauzę i steruje ścieżkami filmu lub muzyki oraz odbiera i kończy połączenia telefoniczne i daje dostęp do funkcji Siri i Google Assistant w telefonie. Przyciski znajdujące się po każdej stronie przycisku wielofunkcyjnego to przyciski zmiany głośności (+/-). Pozwalają komfortowo regulować głośność.

Czym różnią się końcówki StayHear+ Sport dołączone do słuchawek bezprzewodowych SoundSport Free od oryginalnych końcówek StayHear?

Podobnie jak oryginalne końcówki StayHear, końcówki StayHear+ Sport są produkowane z miękkiego silikonu, ale ich zarys parasola pozwala delikatnie uszczelnić wlot przewodu słuchowego. W rezultacie jakość dźwięku jest lepsza.

Jak odróżnić rozmiary końcówek StayHear+ Sport?

Końcówki StayHear+ Sport są oznaczone kolorami. Wewnątrz każdej końcówki znajduje się mała kolorowa obręcz, która oznacza jej wymiar.

 • Biała = niewiele znaczące
 • Szara = średnie
 • Czarna = pokaźne
W jaki sposób można zdjąć lub wymienić końcówki StayHear+ Sport w słuchawkach?

Trzymając słuchawkę za podłużną część, delikatnie chwyć końcówkę StayHear+ Sport i zdejmij ją ze słuchawki. Przestroga: by nie rozerwać końcówki StayHear+ Sport, złap ją u nasady. Nie ciągnij za skrzydełko końcówki.

Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free współpracują z aplikacjami rozpoznającymi mowę?

Tak. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk wielofunkcyjny przez sekundę, żeby uruchomić rozpoznawanie mowy w dowolnym przenośnym urządzeniu obsługującym tę funkcję.

Czy słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free mogą polikwidować hałas w samolocie?

Nie, słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free nie są zaopatrzone w funkcję redukcji hałasu. Jeśli chodzi o redukcję hałasu, Bose oferuje słuchawki QuietComfort i QuietControl.

W jaki sposób czyścić słuchawki bezprzewodowe SoundSport Free?

Słuchawki SoundSport Free należy delikatnie wytrzeć do sucha po każdym ich użyciu. Należy uważać, aby wilgoć nie dostała się do wnętrza słuchawek poprzez otwory, żeby nie wcisnąć kurzu czy zanieczyszczeń do portów. W trakcie czyszczenia portów i wnętrza słuchawek nie należy wdmuchiwać powietrza ani korzystać z odkurzacza.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.