Menu

Creative Outlier

Cechy produktu

  • Producent Creative 
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ douszne 

Opis

zaawansowane nauszne słuchawki bezprzewodowe z zastosowanym odtwarzaczem MP3
dedykowane dla osób dojeżdżających do pracy w mieście i fanów zdrowego trybu życia, istotnie lekkie i zaawansowane słuchawki Creative Outlier wspaniale sprawdzą się podczas wypraw i wycieczek. Umożliwiają odtwarzanie muzyki z 4 źródeł: Bluetooth, karta microSD, złącze USB i wejście AUX. Możesz także odbierać połączenia w trybie zestawu głośnomówiącego, odczytywać wiadomości tekstowe i śledzić postęp w ćwiczeniach, mierząc czas okrążeń przy użyciu funkcji Lap Timer.

doskonały kompan zdrowego stylu życia
dedykowane dla osób dojeżdżających do pracy w mieście i miłośników zdrowego trybu życia. Wszechstronność słuchawek Outlier ułatwia ich dobranie w życiu rutynowym, na przykład aktywności na świeżym powietrzu albo dojeżdżania do pracy dzięki możliwości odtwarzania muzyki z 4 źródeł: Bluetooth, przez połączenie bezprzewodowe, port USB i z karty microSD. Dzięki akumulatorowi gwarantującemu 10-godzinny czas pracy możesz przez cały dzień słuchać ulubionej muzyki.

microSD
Słuchawki Outlier z zaimplementowanym odtwarzaczem MP3 zezwalają na odtwarzanie ulubionej muzyki z karty microSD. Obsługa formatów MP3, WMA i WAV zapewnia dostęp do nawet 10 000 utworów o wysokiej jakości w formacie MP31 zapisanych na karcie microSD.
1 Obsługa kart microSD lub microSDHC o objętości do 32 GB sformatowanych w systemie FAT/FAT32. Obsługiwane formaty audio: MP3, WMA i WAV (16-bitowy 48 kHz PCM). Obsługa formatów MP3 i WMA o szybkości transmisji do 320 kb/s. Brak obsługi formatu WMA Pro/bezstratnego. Do 10 000 utworów przy przeciętnej wielkości pliku wynoszącej 3 MB.

Bluetooth
Urządzenie Bluetooth możesz związać ze słuchawkami Outlier bezprzewodowo. Dzięki zgodności z niezawodną technologią Bluetooth 4.1 słuchawki Outlier obsługują połączenie bezprzewodowe odporne na zakłócenia z innych, znajdujących się w pobliżu, urządzeń bezprzewodowych wykorzystujących częstotliwość 2,4 GHz, aby muzyka była odtwarzana bez zakłóceń.

USB Audio
Słuchawki Outlier pozwalają na odtwarzanie wysokiej jakości dźwięku z komputera przez port USB. Ustawienia dźwięku można ponadto dopasować, pobierając gratisowe oprog

NFC
Jeżeli masz urządzenie zgodne z technologią NFC, sparowanie ze słuchawkami Outlier zajmie kilka sekund! starczy wybrać odpowiednią opcję i gotowe możesz odtwarzać muzykę bezprzewodowo za pośrednictwem funkcji Bluetooth.

Wejście AUX
Słuchawki Outlier są wyekwipowane w charakterystyczne wejście stereofoniczne 3,5 mm, co pozwala podłączyć je do urządzenia za pomocą dostępnego w komplecie kabla audio stereo. Możesz więc nadal z przyjemnością słuchać, nawet po wyczerpaniu się akumulatora słuchawek!

Buddy: inteligentne powiadomienia głosowe
Użytkownicy systemu Android mogą pobrać bezpłatną aplikację do zmiany tekstu na mowę, Buddy, która pozwala na odczytywanie powiadomień albo wiadomości tekstowych SMS, WhatsApp, WeChat, LINE, Viber, Skype, Facebook Messenger i nie tylko. Wystarczy, iż założysz słuchawki Outlier i nigdy nie pominiesz ważnej wiadomości ani powiadomienia, będąc w podróży. Pobierz już dziś ze strony Google Play!

Wyraźne rozmowy
wbudowany mikrofon z mechanizmem ClearSpeech aktywnie tłumi zakłócenia zewnętrzne i cyfrowo polepsza klarowność mowy, żeby rozmowy brzmiały głośno i wyraźnie. Dodatkowo jest zgodny z technologią HD Voice2, więc rozmowy telefoniczne brzmią tak jak na żywo.

Długi czas zasilania z akumulatora
nawet 10 godzin2 odtwarzania muzyki lub 8 godzin2 rozmów po jednym naładowaniu. Wystarczy naładować słuchawki poprzez port USB, korzystając z dostępnego w pakiecie kabla. To takie proste.
2Rzeczywisty czas pracy przy zasilaniu z akumulatora zależy od sposobu użytkowania, ustawień i warunków otoczenia.

Łatwe zarządzanie muzyką
Słuchawki Outlier umożliwiają uzyskanie dostępu do informacji na karcie microSD i ich modyfikację bezpośrednio z komputera po włączeniu trybu pamięci masowej. Dzięki tej opcji nie musisz wyjmować karty pamięci i podłączać jej do komputera w celu zarządzania muzyką. Wszystko to wygodnie i bez problemów.

konstrukcja nauszna
budowa nauszna zagwarantuje wygodę usprawniającą noszenie i słuchanie muzyki poprzez dużo godzin dzięki mniejszym muszlom. Dodatkowo nie izoluje kompletnie od dźwięków otoczenia, pozwalając na luźne kontynuowanie wykonywanych czynności.

Lap Timer

zaimplementowana funkcja Lap Timer umożliwia przesyłanie komunikatów głosowych dotyczących czasów okrążeń i całkowitego czasu aktywności związanej ze słuchawkami Outlier.4
4Komunikaty aplikacji Lap Timer są przystępne tylko w języku angielskim.EAN: 4580181851043
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: 51EF0690AA008
Przeznaczenie: Muzyka
kompozycja: Z muszlami nausznymi
Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
Komunikacja bezprzewodowa: NFC
Złącza: AUX
Dźwięk: Stereo
Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
Impedancja: 24 Ω
Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
Mikrofon: Tak
Kolor: Czarny
Waga: 93 g
Akcesoria w komplecie: - Para bezprzewodowych słuchawek Creative Outlier- kabel micro USB (1,5 m)- Stereofoniczny kabel audio (1,2 m)- 6 par pierścieni akustycznych
Pozostałe cechy: oczekiwania systemowe:- Bezprzewodowe strumieniowe przesyłanie dźwięku:- Zgodne urządzenia Bluetooth obsługujące profil stereofoniczny Bluetooth (A2DP)- Odtwarzanie z karty w gnieździe microSD:- Obsługa kart microSD lub microSDHC o pojemności do 32 GB sformatowanych w systemie FAT/FAT32.- popularne formaty audio, np. Mp3, wma i wav o prędkości transmisji do 320 kb/s.- Parowanie za pomocą jednego dotknięcia:- Urządzenia obsługujące technikę NFC- Bezpośrednie połączenie z gniazdem wejścia liniowego:- Analogowe urządzenia audio z wyjściem 3,5 mm lub wyjściem RCA- Sound Blaster Control Panel:- komputery z systemem Windows 8.1/8/7/Vista, Mac OS X 10.6.8 lub nowszym

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.