Menu

Creative SB Jam

Cechy produktu

  • Producent Creative 
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ nauszne 

Opis

Opis marketingowy:

Ciesz się wygodą z nowym zestawem słuchawkowym z serii Sound Blaster. Sound Blaster JAM to nad wyraz lekki bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth, który zapewni Ci komfort odsłuchu, bez względu na to, jak długa jest Twoja playlista. Zapomnij o poplątanych kablach i korzystaj ze swobody odtwarzania, zatrzymywania odtwarzania albo ulepszania dźwięku dzięki funkcji wzmocnienia basów - wszystko za jednym kliknięciem!

Słuchaj ulubionej muzyki z wyjątkowo lekkim zestawem słuchawkowym Sound Blaster JAM! wyposażony w technologie Bluetooth 4.1 i NFC (Near Field Communication), umożliwiające nietrudne parowanie i odtwarzanie. Pakiet gwarantuje do 12 godzin bezprzewodowego odtwarzania bez kompromisów w jakości dźwięku.

Sound Blaster JAM przeniesie Twoją ulubioną muzykę do Twoich uszu za pomocą jednego kliknięcia! Musisz odebrać połączenie, gdy jesteś zanurzony w muzyce? Bez obaw, starczy jedno kliknięcie na słuchawkach, by rozpocząć rozmowę. Kliknij ponownie i wróć do słuchania muzyki od miejsca, gdzie pozostała ona zatrzymana.

dzisiaj możesz słuchać muzyki choćby w trakcie ładowania zestawu słuchawkowego. Podłącz Sound Blaster JAM do komputera PC lub Mac przez port USB i słuchaj bez przerwy ulubionych utworów!

,typ:Słuchawki nauszne z mikrofonem,kompozycja:zamknięte,Możliwość pracy bezprzewodowej:Tak,typ transmisji bezprzewodowej:BluetoothNFC,Średnica przetwornika akustycznego:32 mm,rodzaj magnesu:neodymowy,Regulacja głośności:Tak,Mikrofon:Tak,właściwości dodatkowe:miękkie poduszki uszneredukcja szumów otoczenia,liczba wtyków:1 szt.,wariant wtyku:microUSB,W komplecie:kabel microUSB,Strona www artykułu:http://pl.creative.com/p/headphones-headsets/sound-blaster-jam

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.