Menu

Denon AH-D9200

Cechy produktu

  • Producent Denon 
  • Typ nauszne 

OpisWybrane właściwościwariant Nauszne
Sposób zakładania Nauszne
zastosowanie Dla wielbicieli audio
typ Zamknięte
DENON AHD9200EM - referencyjne bambusowe słuchawki nauszne

nowe flagowe słuchawki, model AH-D9200 stanowią świetny przykład możliwości tworzenia zwycięskich rozwiązań klasy Premium przez producenta Denon. Zastrzeżone 50 milimetrowe przetworniki FreeEdge wykorzystujące technologię zbudowanej z nanowłókien membrany istotnie redukują niechciane rezonanse w celu zapewnienia szczegółowego, starannego dźwięku, a magnes neodymowy o właściwościach ponad 1 Tesli zagwarantuje czyste i praktycznie pozbawione zniekształceń brzmienie. Miękka, ekskluzywna skóra z wkładkami z pianki o pamięci kształtu zapewnia komfort podczas długofalowego użytkowania, a wykwintna, jedyna w swoim rodzaju drewniana muszla z japońskiego bambusa pokaźnie redukuje niechciane rezonanse i oferuje bogaty, ciepły dźwięk. Luksusowy futerał jest wyśmienity do przechowywania - trzymaj słuchawki AH-D9200, odłączany 3 metrowy przewód z posrebrzaną wtyczką 6.3mm i przewód 1.3 m w pełni chronione przed czynnikami zewnętrznymi.


Wytrzymałe materiały

Zachowaj wyrafinowane brzmienie dzięki potężnym materiałom. Wytrzymały, odlewany ciśnieniowo aluminiowy pałąk obejmuje obudowę słuchawek Denon AH-D9200, gwarantując długofalową jakość i elastyczność osi. Pluszowa, stworzona z prawdziwej skóry opaska jest wytrzymała na intensywne użytkowanie oraz zachowuje swój estetyczny wygląd. Odpinane kable oraz ekskluzywny futerał do przechowywania zapewniają, iż słuchawki AH-D9200 będą oferować idealny dźwięk i komfort przez mnóstwo lat.


Dźwięk premium

Dźwięk, który wykracza ponad oczekiwania. Zastrzeżone 50 mm przetworniki FreeEdge z nanowłókien eliminują niechciane rezonanse i zniekształcenia membrany, zapewniając możliwie najdokładniejszą reprodukcję dźwięku. Naturalne atrybuty akustyczne japońskiego drewna bambusowego pomagają w tłumieniu zakłóceń, by zapewnić ciepło, a także nadać życie Twojej muzyce.


unikalne muszle z japońskiego drewna bambusowego

Wybrane ze względu na wyjątkowe właściwości tłumiące drgania, japońskie drewno bambusowe zniża niechciane rezonanse i buduje naturalny, szczegółowy dźwięk, który może rywalizować z salą koncertową. Ze względu na jednostkowy wzór drewna nie ma dwóch takich samych par słuchawek AH-D9200. Wytwarzane ręcznie w Japonii, w zakładzie Denon Shirakawa Audio Works, znanym z wysokiej jakości wykonania, w którym rzemieślnicy oraz inżynierowie poświęcają szczególną uwagę przy wyborze najkorzystniejszych osiągalnych tworzyw do produkcji.


Wysokiej jakości kable dla wygodnego odsłuchu

Słuchawki AH-D9200 wyekwipowane zostały w dwa wysokiej jakości kable audio by zapewnić kompatybilność z wieloma systemami. Oba odłączane kable przeszły intensywne testy w zakładzie Denon Shirakawa, aby zapewnić najwyższą jakość dźwięku, a także najdłuższą żywotność. Użyj doskonale stworzonego kabla o długości 3 metry z wtyczką 6,3 mm w połączeniu z systemem Hi Fi albo 1,3 metrowego kabla OFC z wtyczką 3,5 mm do podłączenia przenośnego cyfrowego odtwarzacza audio. Naturalne przewodnictwo elektryczne srebra zagwarantuje czysty przekaz sygnału oraz pomaga zrównoważyć dźwięk w formatach o wysokiej częstotliwości - słuchaj muzyki z nienaganną skrupulatnością i jakością.


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.