Menu

Jabra Biz 2300 Duo

Cechy produktu

 • Producent Jabra 
 • Mikrofon tak 
 • Rodzaj połączenia przewodowe 

Opis

Lepsze rozmowy dla centrów kontaktowych
Twoi agenci z centrów kontaktowych to pierwsza linia naszej firmy. Zestaw Jabra BIZ 2300 sprawi, że każda rozmowa z klientem będzie nadzwyczajnym kontaktem z marką. Ten nowy przewodowy pakiet słuchawkowy jest wyekwipowany w funkcje dźwięku HD, głośnik szerokopasmowy i najlepszą w klasie funkcję redukcji szumów.

Dbaj o zadowolenie agentów Twojego centrum kontaktowego
komplet Jabra BIZ 2300 dla centrów kontaktowych łączy w sobie lekką, lecz trwałą konstrukcję ze skromną i fachową skandynawską estetyką. Zestaw Jabra BIZ 2300 działa rewelacyjnie, wygląda wyśmienicie i zapewnia prostą codzienną obsługę. Jest to zestaw słuchawkowy zapewniający komfort poprzez cały dzień.

zestaw słuchawkowy dla centrum kontaktowego wytwarzany z myślą o długookresowej eksploatacji
komplet Jabra BIZ 2300 został opracowany z uwzględnieniem całkowitych kosztów posiadania. Oprócz odpornego na uszkodzenia wysięgnika obracającego się w zakresie 360 oraz przewodu umocnionego kewlarem, zestaw Jabra BIZ 2300 został opracowany pod kątem bardzo energicznej eksploatacji w centrum kontaktowym.

zestaw słuchawkowy UC z funkcją obsługi połączeń na przewodzie
zestaw Jabra BIZ 2300 to zestaw słuchawkowy UC zaopatrzony w instynktowne funkcje obsługi połączeń na przewodzie, które zapewniają wygodę i wysoką skuteczność pracy. Obfite przyciski ze wskaźnikami LED ułatwiają agentom odbieranie i kończenie połączeń, wstrzymywanie połączenia, wznawianie połączenia, ustawianie głośności albo wyciszanie rozmowy. Ponadto wszystkie przyciski są programowalne.

 • Dźwięk (słuchawki): Stereo
 • Funkcje bluetooth: Brak danych
 • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
 • Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
 • budowa (słuchawki): Z muszlami nausznymi
 • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
 • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
 • Mikrofon: Tak
 • Pozostałe cechy:

  Głośniki:
  - Charakterystyka częstotliwościowa: hi-fi
  - Głośniki o częstotliwości hi-fi emitują dźwięki w zakresie odpowiednim do realistycznego odtwarzania dźwięku, np. Muzyki
  Ochrona przed hałasem:
  - PeakStop
  - Protectionlevel 2
  - Protectionlevel 4
  - Protectionlevel 3
  - Normy UE dotyczące hałasu w środowisku pracy
  - Protectionlevel 1
  - Cyfrowe przetwarzanie sygnału: Tak
  - Cyfrowe przetwarzanie sygnału (Digital Signal Processing, DSP) to technologia, która cyfrowo optymalizuje głos i muzykę, a także redukuje efekt echa
  kompozycja:
  - Sposób noszenia: Pałąk na głowę
  - Pałąk na głowę to w pełni regulowane akcesorium umożliwiające noszenie zestawu na głowie
  - rodzaj poduszki słuchawki: Pianka ochronna L, szerokie (L) poduszki słuchawki
  Mikrofon:
  - wariant mikrofonu: Redukcja szumów
  - unosi jakość rozmów poprzez wyeliminowanie szumów z otoczenia.
  - Czułość mikrofonu: charakterystyczna (E-STD)
  - charakterystyczna (STD) czułość mikrofonu jest porównywalna z tą w standardowych słuchawkach telefonicznych i można ją spotkać w większości urządzeń telefonicznych.
  - typ wysięgnika: rozciągliwy
  - Mikrofon z funkcją redukcji szumów o rewelacyjnej efektywności – idealnie nadaje się do otwartych, hałaśliwych przestrzeni biurowych. Wysięgnik można skonsolidować do wymagań użytkownika.
  Zdalna obsługa połączeń:
  - Jabra PC Suite: Tak
  Program Jabra PC Suite umożliwia zdalną obsługę połączeń przy użyciu zestawów słuchawkowych Jabra i systemów UC oraz telefonów programowych IP najnowszej generacji. Użytkownicy zestawów bezprzewodowych mogą kończyć połączenia z dala od biurka i telefonu programowego. W przypadku przewodowego zestawu słuchawkowego, program Jabra PC Suite oferuje szereg funkcji do zdalnej obsługi połączeń, z których można korzystać bezpośrednio przy użyciu zestawu lub pilota na przewodzie. Płynne łączenie zestawu słuchawkowego z telefonem programowym zapewnia użytkownikom możliwość poruszania się i wykonywania innych zadań w trakcie prowadzenia rozmowy. To z kolei prowadzi do podwyższonej efektywności i udoskonalonej ergonomii codziennej pracy.

 • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
 • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
 • Waga: 68 g
 • Złącza: 1 x USB 2.0

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.