Menu

JBL E45BT

Cechy produktu

  • Producent JBL 
  • Impedancja 32 om
  • Mikrofon tak 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 
  • Typ nauszne 

Opis

JBL E545 BT Przemierzaj świat, słuchając genialnej muzyki, bezprzewodowo. JBL E45BT to bezprzewodowe słuchawki nauszne, półotwarte Bluetooth 4.0. Gwarantują do 16 godzin odtwarzania, a czas ładowania to wyłącznie dwie godziny.

W pakiecie znajduje sięprzewód do stosowania pasywnego. Wysokiej klasy przetworniki 40 mm, lekka waga konstrukcji, niesłychana jakość wykonania i oryginalna jakość dźwięku JBL to atrybuty standardowe tego modelu.

Słuchawki E45 BT to jeden z najszczególniej uniwersalnych artykułów, który cechuje się akumulatorem zapewniającym słuchanie muzyki do 16 godzin, wyszukanym pałąkiem dopracowanym materiałem oraz funkcjonalną konstrukcją.

To oznacza, iż rozrywka nigdy się nie kończy, a nieprzeciętna zabawa jest jeszcze bardziej dynamiczna bez względu na to co robisz – pracujesz, przemieszczasz się komunikacją miejską albo spacerujesz po mieście.

Słuchawki JBL E45 BT to nowy, stylowy design, który łączy w sobie wygodę oraz najnowsze trendy modowe. To spójna w każdym calu koncepcja, zupełnie jak gwarantowane przez JBL brzmienie. Możesz bezproblemowo przełączyć się pomiędzy urządzeniami na przykład z urządzenia mobilnego na telefon komórkowy, a dzięki czemu nigdy nie pominiesz połączenia.

wyposażone zostały w dostosowujące się, komfortowe poduszki, dzięki którym słuchawki pozostaną na swym miejscu nawet, gdy jesteś w ruchu. Rozpromienią Twój dzień i zapewnią korzystną zabawę. Wytworny wygląd i rozłączany kabel z pilotem i mikrofonem, to wszystko sprawi, iż nie będziesz chcieć rozstać się ze słuchawkami E45 BT.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.