Menu

JBL E65

Cechy produktu

  • Producent JBL 
  • Rodzaj połączenia bezprzewodowe 

Opis

JBL E65 BT NC to połączenie przykuwającego uwagę designu z najwyższej klasy materiałami i słynnym i rozpoznawalnym brzmieniem JBL. To wygoda rozwiązania bezprzewodowego oraz aktywnego tłumienia hałasów zewnętrznych (ANC) na istotnie wysokim poziomie.

Słuchawki JBL E65 BT NC wyposażono w szczególnie komfortowy materiałowy pałąk, który można złożyć. Nausznice dostosowują się do kształtu ucha, co zezwala na dłuższe i bardziej wciągające słuchanie muzyki. W połączeniu z aktywną redukcją hałasów z zewnątrz (jednocześnie w trybie bezprzewodowym, jak i przewodowym) stawia to model JBL E65 BT NC w szczególnie dobrym położeniu na tle konkurencji.

Warto ponadto wspomnieć, że najnowszy model słuchawek kolekcji JBL E wyposażono w akumulator zapewniający do 24 godzin pracy w trybie bezprzewodowym (15 godzin pracy w trybie bezprzewodowym z włączoną aktywną redukcją hałasu), a jego pełne naładowanie zajmuje jedynie 2 godziny.

Do słuchawek JBL E65 BT NC podłączyć można dwa źródła dźwięku, które można płynnie zmieniać pomiędzy sobą. Dodatkowo ze słuchawek korzystać można w trybie pasywnym wykorzystując załączony do zestawu nieplączący się materiałowy przewód z jednoprzyciskowym pilotem z mikrofonem.

JBL E65 BT NC dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych. Można je też składać na płasko, co jest wyjątkowo komfortowym rozwiązaniem w czasie transportu. Wspomniana już aktywna redukcja hałasu zewnętrznego multiplikuje doznania audio i pozwala stworzyć prywatną strefę komfortu.

Bezprzewodowe brzmienie Bluetooth zapewnia wygodę wykorzystywania bez zbędnych przewodów i przejrzyście czyste brzmienie do 24 godzin (do 15 godzin z włączoną funkcją ANC)....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.