Menu

JBL Endurance Dive

Cechy produktu

  • Producent JBL 

Opis

Do Zadań Specjalnych Wodoodporne słuchawki JBL Endurance Dive to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają sport. Dzięki technice PowerHook™ zawsze zostają na swoim miejscu, wbudowany akumulator zezwala na pracę choćby do 8 godzin, a sterowanie urządzeniem jest nad wyraz intuicyjne za pomocą dotyku.

wbudowana Pamięć Słuchawki JBL Endurance Dive posiadają wbudowaną pamięć o pojemności 1 GB. Dzięki czemu możesz w prędki i nieskomplikowany sposób wgrać do urządzenia do 200 utworów muzycznych,mieć je zawsze w zasięgu ręki.

8 Godzin Odtwarzania Po pełnym naładowaniu słuchawki JBL Endurance Dive pozwalają nawet do 8 godzin przesyłania muzyki przy pomocy łączności Bluetooth® bez obaw o przeszkadzające przewody. Ponadto funkcja szybkiego ładowania daje dopełniającą godzinę słuchania zaledwie po 10 minutach ładowania.

dostosowane Do Ciebie Dzięki technologii PowerHook™ możesz w bezpieczny sposób połączyć kształt haczyka słuchawek do swych uszu. Słuchawki JBL Endurance Dive automatycznie włączają albo wyłączają zasilanie podczas zakładania lub zdejmowania urządzenia....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.