Menu

JBL Endurance Run

Cechy produktu

  • Producent JBL 

Opis

Fliphook
sprężysta dwukierunkowa konstrukcja zezwala na mocowanie słuchawek równocześnie w środku uszu, jak i za uchem.

Nie uwierają. Nigdy nie wypadają
Dzięki technologii TwistLock i FlexSoft słuchawki są lekkie i praktyczne, zapewniając dopasowanie i stabilność podczas dowolnego ćwiczenia.

oporne na pot
Zaprojektowane z myślą o wytrzymałości i przetrwaniu intensywnych sesji treningowych w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu w każdych warunkach pogodowych.

Rozmowy poprzez komplet głośnomówiący

Pilot zdalnego sterowania z mikrofonem pozwala na prowadzenie rozmów w trzybie głośnomówiącym bez przerywania treningu.

Magnetyczne koncówki

Magnetyczne wkładki douszne, które upraszczają prowadzenie kabli, gdy nie są użytkowane.

Nie uwierają. Nigdy nie wypadają

Wyniki posiadają znaczenie, a gdy masz znakomite słuchawki, nic nie przeszkodzi Ci w treningu. Dzięki końcówkom FlipHook można je złączyć do każdych uszu albo założyć za ucho, gwarantując dopełniającą wygodę. Wygodne połączenie wkładek dousznych FlexSoft i technologii TwistLock zapewnia, iż słuchawki nigdy nie będą uwierać ani nie wypadną. Już nigdy pot ani deszcz nie zniechęcą Cię do treningu. Dzięki odporności na pot na poziomie IPX5 słuchawki JBL Endurance RUN zawsze dotrzymują Ci kroku, a zastosowany mikrofon i pilot zdalnego sterowania powodują, iż nie musisz sięgać do kieszeni, by odbierać połączenie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.